08 Ekim Sezer Ankara At Yarışı Tahminleri

 

Günün 1. koşusunda eküri safkanlardan Break The Chain birincili olmak için yüksek mücadele göstermiş isimdi. Mesafe az daha uzun olsa şimdi başka koşularda izlememiz gerçeğiyle karşı karşıyaydık. Uzun mesafede daha etkili olmasını beklediğim safkan ekürisiyle ilk atım. İki defa pistte görünen The Plucky son startı ve hazırlıklarıyla ikinci arımdır. Koşularında ufak tefek problem yaşayan Antiochos bubları aştığı zaman etkili sonuç almasını beklediğim isimdir. 

Günün ikinci koşusunda ikinciliği ilgi çekici Asil Rüzgar Özbilden kalitesinde bir isime geçir vermemek için son gücüyle mücadele etmiş iyi koşu çıkarmış isimdi. Rakipleri denkleşen safkan ilk atımdır. Aprantiyle kazanan Dizdarım, İstanbul'dan formda gelen Sanay ve Atlas çiçeği sıralaması tuttuğum isimler. 

Mesafe avantajını lehine çevirme şansı yüksek rakibi Yollaraz'ı ağır kilosuyla yakalayan Demirperde guruptaki diğer isimlerin çok üzerinde kalitededir. Hazırlıklarında tatlı tutulup iyi galoplarla derecdeler çıkartan safkan kalitesiyle günün banko ismidir. 

İkinci altılının başlangıç koşusunda uzun mesafeyi iyi koşmaya çalışan Wind Blast bir anda kısalan mesafeden etkilenmediği taktirde şanslı isimdir. Yarışın hızlanması durumunda Lua Lua ikincilikler alışkanlığına son verebilir. Uzun zaman start almayan Past İnside Me hafif kilosuyla ve kalitesiyle üçüncü şanslı isim. 

KARA KAMÇI ANKARA TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ 

Ağır kiloyu kaldırtan Kaizbert'i temsil eden Köçek uygun gurupta ilk atımdır. Önceden bir çok rakibine üstünlük kurabilen isimdi. Direnip kazanabilir. İki sert rakibi uzun mesafede ekarte eden Selda Hanım hata olursa affetemeyecek kısraktır. Son yarışında boşluktan üçüncülük alan Atiksoylu ve sürprizde Canseklavi şans verdiğim isimler. 

NORMAL ALTILIM

2.6.1

4.3.1.5

3.7.4.2

2-DEMİRPERDE

6.3.10

1.3.2.8

43.5 TL 


ALTILIM

2.6.1

4.3.1.5

3.7.4.2.6.5

2-DEMİRPERDE

6.3.10.4.9.5

1.3.2.8

126 TL  Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski