10 Ekim Sezer Ankara Altılı Ganyan Tahminleri

 

Günün ilk ayağında seri yaparak iki sefer kazanan Thumps Up sert rakipler ve ağır kiloyla katıldığı koşulardan tabeladan düşmeyip iyi sonuçlar çıkarmış isimdir. Uygun kilo ve rakiplerle çarpışacak kısrak ilk atım. Yaş gurubunda iyi sonuçlar çıkartan Juno Moneta mesafe iş yapacak formuyla ikinci atımdır. İstanbul'dan kazanarak moralli gelen Keremeyle ağır kilo ve apranti olumsuzluklarını taşıyan isim olabilir ben şanslı olacağına inanıyorum. Son yarışıyla tekrardan toparlanan Eloin tuttuğum isimler. 

Karadeniz koşusunda Dişi Tay deneme galibi Luna Lovegood usta pilotunun yokluğunda sahada olacak. Uzak fark yaptığı koşuya nazaran kısa bir problem dönemini çabuk atlatıp idmanlarıyla formunu eski seviyeye çıkartan kısrak aynaya çok yakın isimdir. Koşuyu sprinte bırakacak isimlerden Prior ve güçlü isim Flashing Girl rakipleridir. 

DERGİ ve BÜLTENLERİN ANKARA TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ 

Dört yarıştır geçilmezliğini koruyan Gülüm Osman sırasıyla Gurup-3-2-1 kazandı. Yarışta zorlayacak Glitzy ve Anadolu Aslanı'nı kazandığı yarışlarda bazılarını zorlanarak olsa bile geçebilen safkan seriyi beş koşuya çıakrtabilecek gücü ve eksiltmediği formuyla günün banko ismidir. 

İstanbul pistinde favori olarak çıktığı yarışta sonuncu olmaktan kurtulamayan Distant Shining bir daha denk gurupta aynayı önde geçmeye çalışacak isimdir. O yarışını bir kaza olarak görüyorum. Kalitesi kadar koşarsa kazanan da olur. Kötü koşular çıkartan İzbırakan toparlanan isimlerden. Rakibi kötü koşarsa sert rakip olur. Yaşlıkurt Baybaşkan sağlam jokeyiyle son önereceğim isim. 

NORMAL ALTILIM

6-4-1-3

4-2-7-5-3

9-11-3

3-GÜLÜM OSMAN

2-3-5

20-1-15-11

50.4 TL 

ALTILIM

6-4-1-3-2-7

4-2-7-5-3

9-11-3

3-GÜLÜM OSMAN

2-3-5

20-1-15-11-5-16-3

131 TL Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski