11 Ekim Sezer İstanbul At Yarışı Tahminleri

 

Günün birinci koşusunda İki yarışa çıkan Enderman Akın Sözen'in ısrarıyla uzayan mesafeyi lehine çevirebilir. Üç tabela aldığı yarışlarda dahil şuana kadar henüz varlık gösteremeyen Baron Setrak idman pistinde izlediğim kadarıyla farklılaşmış. Sentetik kumda yerinde sayan Bush Dancer daha sert basacağı çim pistte şanslıdır. İlk defa start alan Blind Date bu ayakta şans vereceğim son isimdir. 

Günün ikinci yarışında Tecrübeli isimler arasında fazla görünmeyen Bana Müsade hafif kilosuyla çok şanslı. Müslüm Çelik ayarında hafif kantarmayı yakalayan Bana Müsade uygunlaşan gurupta günün bankosudur. 

Erkek Tay Deneme koşusundan sonra kısa toparlanma devresi geçiren kötü koşular çıkartan safkan kazanarak yeniden dönüş yapmayı başardı. Rakipleri uygun olan Handsome Hero favorimdir. Sık koşular sergileyen Romolo önde boş kalarak ters sonucu rakibi karşısında alabilir. 

Günün karışık ayağında ağır kilolu Doğu Prensi önde boş kalırsa aynaya uzanabilecek isimdir. Yine ağır kilolu bir diğer isim Rüzgarhanbey'in rakipleri çok uygun. Rüstem Bebek idare edebilirse şanslı olur. Nene Hatun'da şansını deneyen  Mystic Star mesafeye uyum sağlarsa birincilik şansı yüksek isimdir. Regamour ve Kuababa ikilisiyle bu ayağı kapatacağım.

DERGİ ve BÜLTENLERİN İSTANBUL TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ 


İdman pistinde hoş görünen Angeletta ilk atımdır. Koşu süratli giderse mesafe ayırımı yapmayan Queen Of Proti düzlükte sıklaştıracağı ataklarla kazanabilir. Formunu koruyan Best Of Ela ve uzun süredir koşmayan Beklenen dinçlikle ters sonuç alabilir. 


Banko önerdiğim BANA MÜSADE yerine 2- CÖMERTOĞLU olarak değiştirilmiştir.

NORMAL ALTILIM

4.2.1.3

2 CÖMERTOĞLU

5.2

2.6.1.8.9

1.9.6.12

1.5.3.2

ALTILIM

4.2.1.3

2 CÖMERTOĞLU

5.2

2.6.1.8.9

1.9.6.12.8.10.4

1.5.3.2.7.8Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski