Günün birinci koşusunda ikinci olduğu yarışlara son vermesine beklediğim Kesvacangün koşuyu ön guruba yakın takip ederek seriye son verebilir. Eküri isimlerden Güzelçocuk derecesiyle aprantisi üzerinde sırıtmadığı taktirde şanslı olur. Toparlanan Canım Çiğdem sert binicisiyle hata kollar. Çim pisti iyi koşan Aydankız önde şans verdiğim isimler. 

Günün ikinci koşusunda kısa ara veren Wiseman idmanlarını aksatmayan bir isim. Hafif kilosu ve bitirici jokeyiyle favorimdir. Rakipleri uygun olarak gördüğüm Bedestan sürekli iyi sonuçla aldığı yarışlarına birincilik ekleyebilir. Son koşusu bir üst isimlerle olan Hakimşah üçlüsü bu ayakta yeterlidir. 

Günün bankosu olarak önereceğim Oneandonly gurubun üzerinde bir isim. Rolanti tempoda seyir edecek yarışta sakin aprantisiyle aynayı önde geçmesini beklediğim kısrak bir aksilik yaşamadığı zaman rakiplerini mağlup edecektir. Günün bankosu olarak öneriyorum. 

DERGİ ve BÜLTENLERİN ANKARA TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ 


Günün beşinci koşusunda ilk yarışında etkili olan Trineta Özcan'la performansının hakkını verebilirse aynayı önde geçebilir. Kaliteli isim olan Gray Shadow bir koşu görme avantajıyla rakiptir. İyi hazırlanan Black Metal dinçlikle rakiplerine zor anlar yaşatabilir. İyi hazırlanıp kaliteli bir safkan olan Ookazi dörtlüsü bu ayak için yeterlidir. 

Günün altıncı koşusunda Küçük arayı iki koşuyla kapatan Babahancı mesafeyi seven bir isim. Etkili olabileceği gurupta kesinle favori olarak değerlendirilmelidir. Kötü kopması durumunda Son zamanların farklı ismi High Pressure uyum sağladığı Boyraz'la rakiptir. 

GAZETE ve BÜLTENLERİN NEWCASTLE TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ 

Açık koşuda Kazanamayan Anayurt jokey değişikliğine gidilen bir isim. Özcan fark yaratırsa aynayı önde geçebilir. İki koşuda aldığı birinciliklerin hakkını verebilirse Oğuzboylu seriyi devam ettirebilir. Ankara çim pistini seven Cevher'de önde boş kalırsa sürprizde yer alır diye düşünüyorum. 

KARA KAMÇI ANKARA TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ 

Günün kapanış koşusunda Kocaeli'de katıldığı yarışta beklenmedik şekilde üçüncü olan Nartın Kılıcı kendine hayran bırakan bir isimdi. Mesafenin katlanmasıyla gücünü gösterecek safkanı günün banko ismi olarak öneriyorum. 

1. ALTILIM

7.1.4.3

4.2.5

1 ONEANDONLY

6.2.1.3.5//4.7

8.5.1.7

8.2//6.4

2. ALTILIM

6.2.1.3.5//4.7

8.5.1.7

8.2//6.4

8.3.1//2.6

1.4.3

7-NARTAN KILICI