Günün ilk ayağında koşuya tempoyu bindirecek Ulubatur dirençli bir isim olduğundan ilk atımdır. Kalitesinin altında koşular çıkartan Sancaktar aralıkla gördüğü iki koşuyla formuna kavuşup uygun rakiplerine hakim olmaya çalışacak. Üçüncülüklerin abone ismi Yoldaşhan  hazır saha durumuyla kazanmak için savaşacak isimdir. İç pist çalışması iyi olan Reisoğlu dörtlüsü bu ayakta küçük şablonu oluşturur. 

YABANCI YAZARLARIN  HAPPY VALLEY TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ 

Günün altıncı koşusunda Jokey değişikliğinden Hızlıahmet'e kaybettiği iki koşuda çok etkilenen Bosna Hersek mesafede rakibine oranla daha şanslı isimdir. Gökhan Gökçe safkanı tam zamanında atağa kaldırma konusunda daha tecrübeli durumda. Dört defa kazandığı kantarmaya bir yenisini daha ekleyip aynayı önde geçmeye yakın isimdir. Hızlı Ahmet'te rakip seçimimdir. 

Günün yedinci koşusunda Finesse'nin tam kardeşi isim Fiero Miro zorlanmadan aynayı önde geçtiği koşuda Gurup koşuya çıkana kadar seri yapabilecek güç ve kaliteye sahip isimdir. Ahmet Çelik'le ilk startını alması güven veren konulardandır. Güzide safkanla iyi hazırlıklarını aynayı önde geçerek taçlandıracak safkanı günün banko ismi olarak öneriyorum. 

HONG KONG'LU OTORİTELERİN HAPPY VALLEY TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ 

Günün son ayağında Rakibi Magic Man'le tartıya koydumuzda daha ağır basan La Querda daha çok koşu görme avantajına sahip ve rakibinin 4 aydır start almamasından dolayı bir basamak atlatmış durumda avantajı lehine çevirme şansı yüksek kısraktır. İdmanında hoş görüntü bıraka Magic Man rakip sürprizde Senara Acero değerlendirilebilir. 

NORMAL ALTILIM

4.10.5.8

4.1.3.7.10

2.10.11.6.1

1.2

2-FİERO MİO

4.6.7

42 TL 

ALTILIM

4.10.5.8.7.2.1

4.1.3.7.10.13.5

2.10.11.6.1

1.2

2-FİERO MİO

4.6.7

100 TL  

DERGİ ve BÜLTENLERİN İSTANBUL TAHNİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ