20 Ekim Sezer Ankara At Yarışı Tahminleri

 

Banko tavsiyem Ermeydanı form tutarak birincilik serüvenine koşu seçilerek devam ediyor. Yukarıda iki ismin kilo farkı şanslarını yitiriyor. Denk kilo sayılan Canpınar bir alt guruplarda başarılı olan bir safkan. Alt gurupta Yakutiye'nin form durumum kötü olması tek rakip kalan Pratik Nevzat tehlike yaratacak tek rakiptir. Koşunun çok düşük temposundan elinden geldiğince yararlanacağına inandığım Er Meydanı'nı usta pilotuyla günün bankosu olarak tavsiye ediyorum. 

Günün ilk koşusunda eküri isimler Baba Cahit ve Bursa'dan gelen Feyman Abi ilk şanslı isimler. Baba Cahit uzun mesafeyi çok seviyor. Tabelanın son safhasında yer aldığı yarışta sert rakipler karşısında biraz daha tecrübelendi.Mesafenin artması lehine dönüşecek imkanların en başında yer almasıyla beraber iyi çalışmalarıyla güne tek başlamak isteyenlerin oynayacağı isimdir. 

ANKARA DERGİ ve BÜLTEN TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ 


Günün üçüncü koşusunda sürekli iyi sonuçlarla düzenli toto yakalayan Hazinem formda aprantisiyle aynaya en yakın isimdir. Çim pistte bir kısa vade yarış hariç iyi koşuları görünen kısrak şanslıdır. Geçen koşusunda iyi sonuç çıkartan Sevalcan usta pilotuyla rakiptir. Kumdam çime dönen Kızlar Sivrisi ön planda şans verdiğim isimlerdir. 

KARA KAMÇI 2 BANKOLU ANKARA TAHMİNİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ 


Günün altıncı koşusunda küçük dinlenme fırsatını çalışmalarıyla düzenli şekilde pekiştiren Büyükkale formda binicisiyle favorimdir. 2-3 toto yakalarken iyi derecelere sahip Handassa iyi form duruyla aynaya süzülebilecek isimlerdendir. Tek startında iyi sonuç alan Bizim Reis gelişime açık bir tay olmadığından ötürü kuponlarda yerini almalıdır. Favori çıktığı yarışlarda henüz istediği sonuçlara kavuşamayan Medusa ve mesafe derecesi iyi Cinnah sırası tuttuğum isimler. 

ALTILIM

1.7.8

8.10.9.3.12.5.4

3.1.5

4-ER MEYDANI

2.7.1.6.3.4

3.4.2.10.7

1.NORMAL ALTILIM

1-BABA CAHİT

8.10.9

3.1.5

4-ER MEYDANI

2.7.1.6.3.4

3.4.2.10.7


İNGİLTERE GAZETE ve BÜLTENLERİN NEWCASTLE TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ
2 Yorumlar

  1. Alt grup dedin kuponu yedin be 3.4 ya, mış tık günpınar için

    YanıtlaSil
  2. Nerden çıktı bu alt grup atı anlamıyorum

    YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski