Günün birinci koşusunda sert guruplarda tabelada yer bulmakta zorlanan Depository Şartlı yarışa iyi hazırlanıp daha kolay rakiplerle sahada istediğini aynayı önde geçerek almış oldu. Ahmet Çelik'le bir sefer daha sahada kazanmak uğruna kapışmaya çıkacak safkan ilk atımdır. Statta oyalanmadığı yarışları gayet iyi olan Stallion Falcon sorunsuz çıkabilirse koşuya kurduğu tempoyla istediğini alabilir. Geri dönüş yarışında iyi mücadele eden Burakşah açtığı nefesiyle aynayı bulmaya çalışacak isimlerden. 

İSTANBUL DERGİ ve BÜLTEN TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ 

Günün ikinci koşusu bankom olduğu ayakta gördüğü koşularla pişen Alev Saçan kademe kademe yükselttiği mesafelerin tümünde ikinci olma kaydıyla yarışlardan ayrılmış isimdir. Sentetik kumu ve çim pisti ayırt etmiyor olan safkanın binicisi Ahmet Çelik bayrağı devir aldığı Akın Sözen gibi idareli binebilirse kazanacağına inancım tamdır. Günün banko ismi olarak öneriyorum. 

YURT DIŞI HAPPY VALLEY TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Günün üçüncü koşusunda Yollaraz her zaman yaptığını yapmaya çalışacak ağır kilosuyla bir solukta yarışı bitirmeye çalışacak. Aşkabat rahatsız etmek için elinden geleni yapmaya çalışacak isimdir. Aşkabat'ında şansı koşuyu yakın ara takip ve numara. Benzer yarışta Duman Ankara pistinde Demirperde isimli güçlü rakibini ekarte ederek koşuya adını yazdıran isim olma şansına çok yaklaştı. Benzer hız olursa hataları kesinlikle geri çevirmez. 

Günün dördüncü koşusunda Birbirine denk güçte isimlerin toplanması koşunun zorluğuyla ilk sırada şans verdiğim isim Atik Atik'tir. Koparak geldiği yarışta ikinciliğe razı kalan safkan formuyla aynaya çok yakın. Kalite isim Sancaktar mücadeleye çıktığı iki yarışla toparlanan isim oldu. Meyvesini koşuda yiyebilir. İki isim bende ön safhada yer alıyor. 

KARA KAMÇI İKİ BANKOLU İSTANBUL TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ 

Günün altıncı koşusunda yukarıya ayrı bir sayfa, aşağıya ayrı bir sayfa açılacak isimlerle dol koşudur. Uygun sikletiyle Yellow Legend avantajı iyi kullanırsa aynayı önde geçer. Yukarı taraftan ilk tercihim Ferhan olur Akın kiloya aldırış etmeden mücadelesini kazanmak için yapacaktır. Comanchero, aradan dönen Ananıashvili ve Siempre Ganador sıralaması tuttuğum isimler.

NORMAL ALTILIM

4.6.5

1-ALEVSAÇAN

1.5

3.5.1.6.4

3.7.6.10.11.12

5.2.8

ALTILIM

4.6.5

1-ALEVSAÇAN

1.5

3.5.1.6.4.8.2

3.7.6.10.11.12.1.2

5.2.8.4.9