22 Ekim Nalkapon Ankara At Yarışı Tahminleri

 Nasılsın yeğenim, iyi misin? Bakıyorum da bugün yollarımı gözler olmuşsun. Ganyanda yerinde duramayıp bir o masaya, bir bu masaya, bir içeri, bir dışarı gezerek "Acaba Dayı'm bugün kimi banko yazacak." diyormuşsun. Sayfama girip girip "Dayı'm üstün altılı bilgisiyle hazırladığı müthiş Ankara kurgusunu vermemiş. Ne yapacağımı bilmemem mümkün, elim ayağıma dolaştı." diye dert yanıyormuşsun. Ganyancı da yardakçılarına dönüp "Bugün işler kesat, Nalkapon Dayı müthiş kurgusunu vermeyince tevziye düştü. Bakın bakalım, vermiş mi." diye söyleniyormuş. Korkmayın yeğen, Dayı'nız ölmedi. 

Bugünkü sabah cimnastiğim uzun sürdü. Erkenden kalktım yeğenim. Eşofmanlarımı giyip yürüyüşe çıktım. 32 km yürüdükten sonra karşıma yaralı bir kuş çıktı. Başında bir kedi bekliyordu, tepesinde akbabalar uçuyordu. Kargaların sesi bütün mahalleyi tutuyordu. Onlara yemek çıktı diye seviniyorlardı. Ama ben görünür görünmez önce akbabalar kaçtı. Kedi pısıp boynunu büktü. Kargalar sustu. Yaralı kuşu kucağıma aldım. Nefes alıp veriyordu. Üstün zekamla onun yaşadığını anladım. Ama hemen acile götürmezsem öleceği kesindi. Saatte 75 km hızla koşmaya başladım. En yakın hastaneye varmam 32 saniye sürdü. Nefes nefese kalmıştım. Başhekimin yanına çıktım. Masasına kuşu koydum. Hiç konuşmadan kuşu alıp ameliyathaneye götürdü. Üç saat kapıda bekledim yeğen. Sonunda başhekim kapıyı açıp dışarı çıktı. Boynuma sarılıp ağlamaya başladı. "Yaşıyor, yaşıyor." diyordu. Sonra bir hemşire elinde bir kafesle geldi. İçinde de kuş vardı. Bana uzattı. O da iki gözü, iki çeşmeydi. Sonra ameliyatı yapan doktor dışarı çıktı. "Kuşun yakınının siz olması mümkün. Görüyorum ki kafes elinizde. Şimdi yazacağım ilaçları sabah aç karnına, öğlen tok karnına verin. Suyunu, yemini eksik etmezseniz bir haftaya kalmaz kanatlarını açıp uçması mümkün." dedi. Onu alıp eve geldim. Bir de ne göreyim yeğenim. Saat on iki olmuş.

KEENLAND AT YARIŞI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Hemen elime süper teknoloji telefonumu alıp Süpürgeci Sülo yeğenimi aradım. "Dökül bakalım Sülo, bugün senden müthiş bir kurgu beklemem, an meselesi." dedim. Sülo yeğen de "Ya şundadır ya bunda. Ya şundadır ya bunda Dayı'm" dedi. Onun kripto bir mesaj olduğunu anlamam sıfır nokta bir saniye sürdü. Başka ne var ne yok Sülo yeğen, dediğimde "Arkadaş bana montunu verdi Dayı, montunu verdi. Şimdi ısınıyorum, haberin ola." dediğinde bunun da ikinci kripto banko olduğunu ışık hızında anladım. "Tamam Sülo yeğenim. Gözlerinden öperim." deyip kapattım. Hemen bültene baktım. Bir de ne göreyim. Sülo yeğen bana Monteverde'yi bir de Jacinda'yı banko vermiş. 

Zaten bende onları banko çıkarmıştım yeğen. Mayın dedektörlerimi de kullanıp gücümü zirveye çıkardım. Şimdi sen daha fazla beklemeden hemen sıraya gir. Ganyancıya göz atmayı da unutma. Benim adım sürpriz, soyadım bomba. Gözlerinden öperim, şansın bol ola.

FOTO FİNİŞ'İN ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Nalkapon Ankara At Yarışı Tahminleri

2. ALTILI

5.4.1.7.8.3.2.9.6
3.1.5.7
4 MONTEVERDE BANKO
5.6.2.4.1.3
6 JACINDA // 8
9.1.3.2.10

151.2 TL

HASAN KURTULUŞ'UN ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZDaha yeni Daha eski