BABA MEDET

Kazandığı son üç yarışta da önde istediği tempoyu kurup viraj dönüldüğünde devir arttıran safkan, hepsinden de rahat birincilik çıkardı. İki boy geç çıktığı, doldurup öne gelmesine karşın önde Batınhan'ın baskısına uğradığı koşudaysa tabelaya giremedi. Eğer önde temposu bozulursa hiç şansı olmayan bir safkandan söz ediyoruz. Bugün az atlı koşu bulan safkan, onun gibi tempo seven bir rakibinin bulunmamasından ötürü yine beyaz bayrak ayna yapacaktır.

YEŞİL IŞIK

Üç birinciliğinde de alt grupları çok rahat geçeceğini gösteren safkanın bugünkü rakipleri de öncekilerin ayarında Girdiği yarışlarda 1200'ü 1.10 gibi iyi dereceler çıkarırken hiç zorlanmadan kazanan safkan, bugün de yarışın süratli gitmesiyle sonlarda yapacağı sprintle rakiplerini avlayacaktır. Son iki koşusunda da iyi koşan After Down, ilk koşusunda zorlanmadan kazanan iyi orjinli La Plata, İstanbul'dan gelen Redemancy eğer Yeşil Işık beklendiği gibi koşmazsa devreye girerler.

KUZEY YAĞMURU

İstanbul, Ankara, Kocaeli, İzmir pistlerinde bu grupla eşit güçte veya bu grubun üzerinde kaliteli isimleri geçen safkan, en son koşusunda Ankara pistinde, ondan önce de İstanbul pistinde bu grubun üzerinde kendini ispatlamış isimleri çok rahat geçti. Bursa'dan çıkma bir safkan olan Kuzey Yağmuru, piste de aşina bir safkan. Çalışmalarını Bursa'da yapıyor. Hazırlıklarını tamamladığı 1200'ü 1.16'lık çalışmasında da akışlı görünen safkan bugün de kazanacaktır.

WORLD FAST

Koşularına başladığında İstanbul ve Bursa'da sert rakiplerle koşan safkan, daha sonra gerileme devrine girdi. Bazen ani yükselişe geçip arka arkaya kazanan, bazen de tabelaya yaklaşamayan safkan, son koşusunda İzmir'de üçüncü olduğu koşuda yine yükselişte olduğunu gösterdi. Bursa'nın iyi jokeylerinden Nevzat Avcı'yla koşacak olup yarışın gidişatı ve Kocaeli'deki 800'ü 50 rahat çalışması göz önünde tutulup bugün favori olarak şans verilmelidir. Yine son yarışını yarım boy farkla kaybeden Filibeli, kısa vade koşuyu ikinci bitirirken iyi atlarla çarpışan Julianna, kazandığı çime dönen Eko Dayı, yarış yeteri kadar sürate binerse Türknur da bu koşuda şans verilmesi gerekenlerdir.

Yarış severler olarak sitenin arkasında durmanızın ne kadar önemli olduğunu kelimelerle anlatamam. Yaptığınız paylaşımlar, verdiğiniz destekler bizim için büyük önem arz ediyor. Bu sitede emeği geçen herkes adına teşekkür ediyorum. Bol şans.

Yiğit Can Bursa At Yarışı Tahminleri

Özdoğa yerine Muhsin'i ekledim. 13.10

1. ALTILI

4.9.3
1.2.6.5.7
3 BABA MEDET BANKO
2.3.1.5.4.6
2.1.7.9.11.3
3 YEŞİL IŞIK // 2.4.1

37.8 TL // 126 TL

2. ALTILI

2.3.1.5.4.6
2.1.7.9.11.3
3 YEŞİL IŞIK // 2.4.1
5 KUZEY YAĞMURU BANKO
6.9.1
11.1.2.8.9

37.8 TL //151.2 TL

DERGİ VE BÜLTENLERİN BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ