24 Ekim Sezer Ankara At Yarışı Tahminleri

 

Günün birinci koşusunda iki isim yeterlidir. Ankara'da kazanarak İstanbul'da sert gurupta tabelaya yakın koşularıyla rakiplerinden daha farklı sonuçlar alan Ceylincan koşunun lehine seyretmesiyle uygun gurup ve mesafede ilk atım. Ankara çim pistinde formuyla kendini ispatlayan Blood Diamond uzun zaman sonra ilk defa ciddi bir jokeyle sahaya çıkacak. Rakibi Ceylincan zamanında sptinrini atamazsa en şanslı isim olur. 

Günün üçüncü koşusunda koşuyu sürükleyecek Always Forth üç koşudan iki birincilik çıkartan bir isim. Önde boş kalarak koşuyu lehine çevirmeye çalışacak. Bu sefer ciddi rakibe takılacakdır. My Perfection uzun mesafeli koşularda hem cinsi olmayan rakiplere bile diş geçirerek kazanan kısrak 1900 mesafeli son üç yarıştan iki birincilikle iyi sonuçlar çıkarmış bir isim. Akın Sözen'le iyi anlaşan My Perfection'u günün banko ismi olarak öneriyorum.

Günün Dördüncü Koşusunda Denk isimler arasında önde konumlanacak bir safkanın gurupta olmamasıyla koşu seyri çok farklı olacak. Tempo kurmaya çalışacak en yakın isim Wind Blast olabilir. Bu safkanın üzerinden koşuyu yorumlarsak düşük halde sürüklerse kazanma şansı yüksek. Oneandonly sevdiği gidişatta ikinci atım. Baybaşkan'la bu ayağı kapatacağımıza inanıyorum.

Günün altıncı koşusunda İki pisti ayırmadan iyi sonuçlar çıkartan Topçuhanım usta pilotuyla birinci atım. Koşu hızlı giderse düzlükte rakiplerinden sessizce sıyrılabilir. Sürekli zorlu rakipleri seçen Ser Pehlivan anlamsız son yarışına bakmassak favoriler arasında yerini alır. Katıldığı üç koşuda iyi sonuçlar alan Blinding Light ve ilk defa çimi deneyecek Efelerin Efesi tuttuğum isimler.

Günün yedinci koşusunda Demirperde ve Sürgüntay'ı ayırmamak lazım. Demirperde guruba Ankara'nın etkili performans sergileyen ismidir. SWon kum yarışında kolay bir galibiyet elde ederek bugünde büyük favori olarak koşuda yerini alacak. Burada bugüne dek bir defa kum yarışına çıkan Sürgüntay İstanbul yarışıyla eski günlerine kazanarak dönebilecek isimdir. 

ANKARA DERGİ ve BÜLTEN TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ 

Günün dokuzuncu koşusunda şampiyon Call To Victory triple crown yapma için sahaya çıkacak. Başarabilecek kalite ve güce sahip safkan daha önce şans tanımadığı rakiplerine bir daha üstünlük kurup aynayı önde geçecektir. Günün ikinci bankosu.

KARA KAMÇI ANKARA TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ 

1. ALTILIM

1.3

4.9.6.8.1.2//3.7.5.10.11

4 MY PERFECTION

3.1.2

6.4.5.8.7.9

3.1.2.6

2.ALTILIM

6.4.5.8.7.9

3.1.2.6

1.4

5.8.4.1.2//6.3

1-CALL TO VICTORY

6.8.3//4.2.7Yorum Gönder

0 Yorumlar