25 Ekim Sezer İstanbul At Yarışı Tahminleri

 

Günün birinci ayağında performans olarak düşüşe geçen Ayçiçeği uygun gurupta favorim. Mesafede etkili kısrak denk rakipler yanında aynaya yakın isimdir. Kısa mesafeden döngel yapacak Heva uzun çim koşularında etkili sonuçları kasasına yazdıran kısraktır. Ağır sikletle sentetik kumda bir defa kazanan Queen Lily uygunlaşan kilosuyla şablonda yerini alacak. Formunu tekrar yakalayan Smart Girl ön planda şans verdiğim isimler. 

Günün üçüncü ayağında Koşunun lehine işleyeceğine inandığım mesafeyi iyi koşan Mister Görkem özlediği birinciliğe kuvvetli ataklarıyla varabilir. Ahmet Çelik bir defa sakana binerek iyi uyum sağlamıştı. Koşu süratli gideceğinden Finesse son yarışının acısını her zaman aynayı önde geçtiği rakipleri arasında telafi edebilir. Usulca guruba sokulan Pastoral Senfoni kalitesini bu yarışla ispatlarsa şaşırmam. Beyaz Bayrak ayna yapmaya çalışacak Hasafet bu ayakta tutuğum isimler. 

Günün dördüncü ayağında Şampiyon safkan Long Runner Akdeniz Derbisi öncesi son sınavında daha önce kolayca hakim olduğu rakipleri arasında bir daha aynaya süzülecektir günün banko ismidir. 

Günün beşinci ayağında ilk defa piste çıkacak tayların arasında Dede Yavuz düzgün aksiyonları ve kalitesiyle ilk planda değerlendirilmelidir. İç pistte iyi iş çıkartan Deniz Alp, bir diğer Kaizbert temislcisi Altınbartın ve Kızılvazo tuttuğum isimlerdir. 

KARA KAMÇI İSTANBUL TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Günün zevkli dişilere mahsus gurup 1 koşusunda rakipleri uygunlaşan Gülhatmi usta pilotuyla aynaya çok yakın. Bosna Hersek ve Hızlıahmet'in olmadığı rakipleri yakalayan kısrak sprintini tutturabilirse birincilik alması zor olmayacak isimdir. Ankara'da kazanan ve kısalan mesafe avantajına sahip Şirinmişirin, kısa ara veren Gardalgülü ve Aryaliva rakipleri. 

NORMAL ALTILIM

1.2.5.6

8.7

5.3.6.4

3-LONG RUNNER

4.5.2.7

7.15.6.1

ALTILIM

1.2.5.6

8.7.6.9.5.3

5.3.6.4

3-LONG RUNNER

4.5.2.7

7.15.6.1Yorum Gönder

0 Yorumlar