28 Ekim Sezer İstanbul At Yarışı Tahminleri


 

İki bankomla yorumlarıma başlayacağım. İstanbul koşuları yarından sonra akşam programlarına eklenmiş bilmeyen yarış severlere duyurulur. 

Günün üçüncü koşusunda Eresbus yarış hayatına ikinci olarak başladığı yarışta ayakları sağlam basan isimdi. Startla ön safhada yerini sağlama almıştı. Güzel koşularına tanık olacağımız isim olacağına inancım tamdır. Benzer stille koşuda yer alabilirse rakiplerini ekarte ederek aynaya süzülebilecek çalışmalara sahip isimin erkenden maidena veda etmesini bekliyor günün banko ismi olarak öneriyorum. 

İNGİLTERE KEMPTON PARK TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

İkinci bankom Veliefendi koşusunda Balalayka'dır. Bir anda seviye yükselten safkan Niğbolu ve İstiklal Savaşı koşularında rakiplerini ezerek aynaya kolayca aynı taktikle süzüldü.Cevher-Yetimahmet ve Ertemiz  Veliefendi koşusunda start almış üç safkandır. Balalayka muhteşem formunu koruyan isim olma avantajını bir sefer daha aynaya süzülerek ispatlayacaktır. Günün ikinci bankosu. 

HAPPY VALLEY AT YARIŞI TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Günün beşinci koşusunda hafif sikletli Akdamar üç ay sonra koşu görerek nefes eksikliğini bir nebze gidermiş bir isim olarak sahaya çıkacak olmasından favorimdir. İstikrarı bir ara bozulan Aslansoylu ikinci kaldığı yarışla formuna tekrar kavuşan isim. Şanslıdır. Sık koşan Duman zaman ötürü ters yarışları olan bir safkan. Koşu istediği gibi sürüklenirse rakiplerine acımaz. Seveceği mesafeye dönüş yapan Şahinşevket ters sonuç alabilecek isimdir. 

Günün altıncı koşusunda kalite safkan Tivoli ağır kilosuyla uygunlaşan gurupta ilk atım. Bursa'da iyi koşular çıkartan Karayaşar inatçı yapısıyla ikinci atım. Tekrar uygun gurubu yakalayan Doğum Prensesi sert binicisiyle sürprize denenebilir. Koşu süratli giderse Mia Preziosa etkili ataklarıyla rakiplerii son anda avlayabilir.

KARA KAMÇI İSTANBUL TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Günün kapanış ayağında zayıf rakipleri yakalayan Sensiz Olmaz kilo kiloya start alacağı rakipleriyle son koşu performansını yakaladığı taktirde kazanabilir. Binicisi Adem Aslan'la son koşuda iyi birliktelik sağladı. Rakibi son koşusu hayal kırıklığıyla tamamlanan Samothraki olur düşüncesindeyim. Bol şans..


2. ALTILIM

4.7.2//5.1

10.1.3.7//4

1.2.6.5//3.4

1.2.7.4.3

10-BALALAYKA

7.6

33.6//100 TL 

1. ALTILIM

3.5.4.8

1.4.2

1-EREBUS

4.7.2//5.1

10.1.3.7//4

1.2.6.5//3.4

40.3//126 TL 

Yorum Gönder

0 Yorumlar