29 Ekim Kara Kamçı Ankara At Yarışı Tahminleri


 

SUDOKU

Geçen yarışında daha kısa mesafede biraz zorlanarak kazanan kısrak startı iyi alamamış ancak, önde oluşan sert tempoya ayak uydurmasını bilmişti. Düzlükte ise rakiplerinin bir hayli gerisinde olmasına rağmen inatla sprintini atıp, 100 direği geçilirken 3 boy gibi bir ciddi farkı potoya çok yakın yerde lehine çevirerek birinciliği almıştı. Bugün önde tempo daha da kızışacak. Lady Venüs, Miss Pearl, Crome Heart ve startta oyalanmaz ise Pluvla'nın da bu dörtlüye katılacağını düşünüyorum. Bu gidişat tamamen Su Doku'ya yaracaktır. İdmanlarında ise iyi dereceler çıkarmayı başardı. 6002ü 35.7, 400'ü 23.8 hafif çalışarak ve 600'ü 38.3, 400'ü 24.7 rahat galoplar yaparak hazırlanan Sudoku günün banko ismidir. 

HARUNHAN

Burada koşunun favorisi Baba Hancı son yarışını kazanırken zorlanmıştı. Bugün kilosu da biraz şişmiş durumda. Benim favori adayım Harunhan olacak. Kocaeli'de sert rakipler ile iyi mücadele edip istediği sonuçların neredeyse tümüne ulaşan safkan form olarak gayet iyi durumda. Kocaeli'de aprantisi Ercan Çankaya safkanı bir defa denemiş ve birliktelikten ikincilik çıkmıştı. Bugün pisti yadırgamaz, 800'ü 50, 400'ü 24.8 hafif çalışarak işini koşuya yansıtabilirse sürprizde şanslı olabileceğini düşünüyorum. 

DERGİ ve BÜLTENLERİN ANKARA TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

ONARBEY

Burada iki sert rakibi Bosna Hersek ve Hızlı Ahmet şuan üç yaşlı tayların içinde en iyi isimler sayılır. Hızlı Ahmet Ankara ve İstanbul pistinde üç koşu kazanırken rakibi Bosna Hersek'i mağlup etmeyi tümünde başardı. Bugünde favoridir. Bir defa çim pist deneyimi yaşayıp kötü sonuç alan Onarbey o güne göre daha hazır ve koşu tecrübesi kazandıkça da kalitesini sahaya yansıtan bir isim. Koşuya 1000'i 1.10, 600'ü 41, 400'ü 27 rahat işle hazırlanan safkan sürprizde yer verilmesi gereken isimdir. 

HURİYE KIZI

İdman pistinin dikkat çeken ismiydi. Annesi İnanlı Kızı yarış hayatında yalnız bir koşuya çıkıp etkisiz kalırken, İnanlıoğlu gibi kısa mesafelerin başarılı ismi ile kardeş. Bu kısrak her iki pisttede iyi koşabilecek yetenekte gibi. Şanlıurfa'da başladığı hazırlıklarını Ankara'da son olarak 400'ü 28.5 çok rahat ile bitirdi. Bugün startı iyi alabilir, sonrasında sorun yaşamaz ise kazanmaya en yakın isim olarak görünüyor. Günün ikinci bankosudur. 

SEZER ANKARA 1. ALTILI GANYAN TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

SİNOPLU MERVE

Biraz sık koşan ancak tabela içerisinde ve ikincilikler aldığı yarışlarına baktığımızda iyi sonuçlar çıkardığını gördüğümüz kısrak rakip olarak uygun seçimi bulmuş durumda. Uzun zaman sonra ,ilk defa ise ciddi bir jokey ile pistte yer alacak. Favorimdir. Grubun kaliteli ismi Tumbul Çiçeği uzun zaman sonra çim piste çıkıyor. Uzun mesafeli son yarışı ölçü olmayan kısrak, orta mesafede favoriye rakiptir. Mesafe ayırt etmeden düzenli olarak istikrarını koruyan Hayırlı Kız ve kaliteli bir öisim olmasına rağmen son zamanlarda kötü sonuçlar alan Tekkurşun, 28.8 sprinti ile şans verdiğim isimlerdir. 


NORMAL ALTILIM

6-SUDOKU

2.4.9.3.1.5

5.4.3.1.7.6

4.2.1

7-HURİYE KIZI

4.1.2.5

ALTILIM

6-SUDOKU

2.4.9.3.1.5

5.4.3.1.7.6

4.2.1

7.3.4

4.1.2.5.6.7
Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski