29 Ekim Sezer Ankara At Yarışı Tahminleri


 

Günün birinci koşusunda Bella Perfect son yarışında hayran bıraktı. Uygun gurupta aynaya Çok yakın isimdir. Biraz daha sert rakiplerle mücadele eden Mia Victoria tekrar tercih ettiği binicisiyle kısa aradan galibiyet çıkartabilir. Uzunda daha etkili olmasını beklediğim Rudiko zayıf tempoda birinciliğe ulaşabilir. 

Günün üçüncü koşusunda gördüğü yarışlarla toparlanan Özbatu bir hafta önce yer aldığı yarışta yakın mesafeden tabela alırken ki performansını sahaya yansıtırsa aynaya süzülebilir. İki koşuda iyi saha performansı sahaya yansıtan Doru Yiğit ve önde boş kalırsa Kadhan rakipleridir. 

İNGİLTERE LİNGFİELD GAZETE ve BÜLTEN TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Günün dördüncü koşusunda hızlı gitmeye aday yarışta Sudoku aynaya çok yakın. Rakiplerinin çoğuyla kazandığı yarışta karşılaşmış mesafe daha kısayken Kocakaya'nın inatla kazanmak istemesi fark yaratmış ve faydalanarak lehine sonuçlanan bir yarış olmuştu. Bir daha kazanmasını beklediğim kısrağı günün banko ismi olarak öneriyorum. 

Günün Beşinci koşusunda son iki startında istikrar yakalayan Navona formunu devam ettirmesiyle ilk atımdır. Kocakaya'yla ikide iki yapan Legend Of Love sürdürdüğü formuyla ikinci atım. Mesafe biraz kısa gelebilecek Juno Moneta yarış hızlı giderse kendisine şans yaratabilir. Yiğenim Çağan ve Çakırınkızı bu ayakta yeterlidir. 

DERGİ ve BÜLTENLERİN ANKARA TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Günün altıncı koşusunda Kocaeli'de istikrarlı performansını sürdüren Harunhan uygun gurupta favoridir. Önde yalnız kalırsa aynayı bulabilecek isimdir.  Son koşusunda kazanırken zorlanan Baba Hancı ağır sikleti ve usta pilotuyla zoru başarmaya çalışacak. Hazırlıklarında toparlanan Hıgh Pressure ve sürprizde Osman Baba tuttuklarım.

KARA KAMÇI ANKARA TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ


1. ALTILIM

4.2.3//5

6.1.2.3//5.7.2

4.1.6

6-SUDOKU

9.3.2.6.1

5.4.1.7

52.5//117.5 TL 

Yorum Gönder

0 Yorumlar