19 Kasım Yiğit Can Ankara At Yarışı Tahminleri


 


ALGANHAN

İlk yarışlarında üzerine yapıştırdığı soru işaretlerini bir anda yükselişe geçerek sert guruplarda kazanarak seri yakalayan safkan kaba kum başarısını Ankara'da sürdürecektir. Çok istediği önde yalnız kalma hevesini rakiplerinin bekleme odaklı olmasından ötürü temposuna ayar çekebilecek tecrübeli binicisiyle Alganhan 800-57.5, 400-28.5 rahatla tamamladığı sorunsuz işini piste yansıtarak kazanacaktır günün banko ismidir. 

EREN EFENDİ

Programda yorum yaptığım isimlerin hepsinin seri olmasının sebebi rakiplerinden daha çekici performansları sahaya yansıtmasıdır. Bunlardan bir tanesi Eren Efendi'dir. Yarış yaşamının tek çim denemesini sonuçsuz bırakan safkan uygun gurupta en şanslı isimdir.

ANKARA DERGİ BÜLTEN ve YAZAR TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

THE DERWISH

Kiloya alışkın safkan rakiplerine de hiç yabancı değil diyebilirim. İki ay önce çizgiyi önde geçtiği koşuda Bedestan-Bırakın Gitsin isimli rakiplerine zorlanmadan ağırlığını hisettirdi. Bir sonraki koşu performansında startta oyalanan Mars'a uzun süre taşıdığı liderliği az farkla teslim ederek ikinciliğe razı olmuş isimdi. Kusursuz hazırlıklarını 1000-1.01'le tamamlayan The Derwish favorimdir. 

KARA KAMÇI ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

YEŞİLDALGA

Kazandığı koşudan sonra sert isimlerle mücadeleye çıkan safkan Kumma'dan almaya çalıştığı liderliği alamamasına karşın tempodan ve mücadeleden hiç kopmadı ve üçüncü olarak yarıştan ayrılabildi. Aradığı yanlızlığı ön bölümde rahatça yakalayacağı rakipleri arasında bir solukta çizgiye ulaşabilir. 

 

NORMAL ALTILIM

4-ALGANHAN

3.4.5.2

1.2

3.4.6.1

1.3.5.7.2.6

3.4.5.6

ALTILIM

4-ALGANHAN

3.4.5.2

1.2.5.3

3.4.6.1.8

1.3.5.7.2.6

3.4.5.6

DERGİ, BÜLTEN VE YAZARLARIN ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ
Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski