25 Kasım Kara Kamçı İstanbul At Yarışı Tahminleri


 

UÇAN ABLA

Pist ayırt etmiyor. Grupta ise mesafede en etkili sonuçları almış isimlerin başında geliyor. Biri burada çim, diğeri Kocaeli'de kum pist olmak üzere mesafede katıldığı iki yarıştan kazanarak ayrılmıştı. Bir süre sonra yine idmanlarda görünmeye başlayan Uçan Abla, 600'ü 41.8, 400'ü 27.3 rahat galobuyla kazanmaya en yakın isimdir. 

 DİYARBAKIR DERGİ BÜLTEN ve YAZAR TAHNİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ


ACIDİLLİ FATİH

Bursa'da formunu yakaladıktan sonra kaba kumda birinciliğe kavuşmuştu. Son üç koşusunu ele aldığımızda yine güçlü rakipler ile mücadeleye çıkmış, burada sentetik pist koşusunda ikinci olduktan sonra, Bursa çiminde Gümbürgümbür ve Selkut gibi iki klas ismi ikinci olurken mağlup etmişti. İlgilileri tarafından şansını denediği Gr-1 CUMHURİYET koşusundaki performansına pek söylenecek bir şey olduğunu düşünmüyorum. Bugün koşu temposu pek yüksek olmayacak, bence safkanın işine gelecektir. Apraintisi ile daha önce burada bir koşu görüp Yetimahmet ardı ikinciliği de var. 1000'i 1.17,400'ü 27.5 rahat işiyle aprantisi zamanında mücadelenin içine safkanı sokabilirse kazanması sürpriz sayılmaz. 

CARROT 

Son koşularında yine eski formunu yakalamayı başardı. Akın Sözen ile performansı daha farklı bir isim. Daha önce burada iki çim yarışı kazanmışlardı. Bugün b,iraz şartlar ve gidişat lehine işleyecek. Tomiris, Stallion Falcon, Burakşah ve Wind Blast, önde gitmeyi ya da tempoya yakın gitmeyi seven isimler. Bunlara ön tarafı kaçırmak istemeyecek Atrs Man'i de ekleyebiliriz. 1000'i 1.02, 400'ü 25 rahat ve 22.5 kısa sprinti ve düzlükte zaman zaman yaşadığı sıkıntıyı yaşamazsa birinciliğin en güçlü adayı olur. 

BUZKRAL

Aldığı iyi sonuçlara rağmen henüz maidendan çıkamadı. Fakat bugün bunu başarabilecek güç ve form sahip. 6 boy geride beşinci sırada yer aldığı son koşusunda rakipleri oldukça sertti. Zaten genel olarak baktığımızda sentetik pisti iyi koşan bir isim. Kısa araya 600'ü 38.7, 400'ü 25.8 çalışarak iş gerçekleştirerek hazırlıklarını tamamlayan Buzkralı uygun grupta günün İlk bankosudur. 

İSTANBUL DERGİ BÜLTEN ve YAZAR TAHNİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

ATTENDO VINO

Varan Efe gibi uzun mesafenin etkili ismi ile anneden kardeş isim, son yarışıyla toparlandı. O gün start çıkışında kalabalık grupta yer tutamaması düzlük performansını ise olumsuz yönde etkilemişti. Virajı içten alıp yol bulamayınca dışa açılmak zorunda kalmıştı. Sprintine başladığı an ise binicisine rahat vermeyen safkan, olumsuz saha şartları ve yaşadığı problemler yüzünden tabelanın son sırasında yer alırken kalitesini de konuşturmuştu. Ben bugün İstanbul pistinde daha rahat ve trafik sorunu yaşamadan düzlüğe çıkabileceğini düşündüğüm Attendo Vindo'yu, 800'ü 50, 400'ü 24 çok rahat galobuyla günün ikinci bankosu olarak öneriyorum. 

YİĞİT CAN İSTANBUL 1. ALTILI GANYAN TAHMNİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Sitemizin ayakta kalması ve kalkınması adına desteklerini esirgemeyen yarışsever dostlara teşekkür ederim. Bol şans..


2. NORMAL ALTILIM

6.11.4.7.3.9.5

3.1.9.4

1.6.5.8

3.1.2.4.8.5

2-BUZKRALI

17-ATTENDO VINO

45.5 TL 

ALTILIM

6.11.4.7.3.9.5.1.8

3.1.9.4.7.5

1.6.5.8.4

3.1.2.4.8.5

2-BUZKRALI

17-ATTENDO VINO

113 TL

 

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski