29 Kasım Yiğit Can İstanbul At Yarışı Tahminleri


 

ADANA DERGİ BÜLTEN ve YAZAR TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

ÖZGÜNSTONE

Arap safkanlara göre uzun zamandır start almayan safkan öncesinde binicisi nezaretinde iyi sonuçlar almayı bilmiş isimdir. Kaizberti temsil eden isimlerin aradan çok etkilenmediğinin bir çok örneğini görmüştük. Antremanlarını kontrol ettiğimde bir süredir pistte daimi çalıştırıcısıyla sorunsuz ve dizli galoplarıyla hak ettiği yeri uygun rakiplerine gücünü göstereceğini düşünüyorum. 45-30 iç pist çalışarakla idmanlarını sonlandıran safkan çizgiye yakın isimdir. 

AKDAMAR

Ağır sikletten etkilendiği koşudan tabelanın bir gerisi beşincilik alıp kötü performans sergilemeyen Akdamar rakipler sertleşince handikap puanından düşük kiloyu kapıverdi. Rakipleriyle sürekli mücadele içinde. Duman'a iki sefer çimde kaybeden Akdamar'ın hafif sikletiyle seri ve hızlı rakiplerinin mücadelesinden geri kalmayacağına inanıyor 28.8 düz sprintiyle şanslı görüyorum. 

İSTANBUL DERGİ BÜLTEN ve YAZAR TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

ALİHAN

Sürat koşusunda kimsenin bu kadar rahat beklemediği galibiyete ulaşmasıyla ne denli formda olduğunu yarışın her metresine yayan safkan rakiplerine karşı sıfır hata yaparak usta pilotuyla çizgiyi bulması hiç zor olmamıştı. Sürat yarışıyla bugün arasında bir çok fark olacaktır. Büyük ihtimal eski stiline dönüp Jettay baskı uygulamadığı taktirde rakiplerinden daha hızlı biçimde kafaya çıkmasını umduğum ALİHAN'I 1000-1.05.5, 400-25 rahat çok rahat galoplarıyla günün bankosu olarak öneriyorum. 

GÜLÜM OSMAN

Sezonun ikililerde en iyi performansını sergileyen isim Gülüm Osman pist durumu ve koşunun istediği sevmediği şekilde ilerlemesinden ötürü etkilendiği Çaldıran'da bir ara önü kapansada her şeye rağmen kötü koşmamış isimdir. İlgilileri Jokey değişikliğine gitmişler ve kantarmada etkili olmasını beklediğim Özcan'la hanesine bir birincilik daha yazdırabilir. 

KARA KAMÇI İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Sitemizin ayakta kalması ve kalkınması adına tıklamaları yaparak desteklerini esirgemeyen yarışsever dostlara teşekkür ederiz. Bol şans..
 

1. ALTILIM

4.9.5.6.1.12

5.3.13.9.6.1

5.1.4

9.11.4.3//6.8

11.3//7

6-ALİHAN

2. ALTILIM

9.11.4.3.6.8

11.3.7

6-ALİHAN

10.8.9//1.6.13

2.1//4.7

10.7.4.11

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski