01 Ocak Kara Kamçı Kocaeli At Yarışı Tahminleri


 

Yeni yılın herkes şans ve uğur getirmesi dileğiyle.. Umarım, pandemi sürecinin de sonuna gelebileceğimiz günleri, hep beraber görürüz. Şansınız bol olsun..

HEADS ABOVE

Grup denk güçlerin bir araya geldiği isimler ile dolu. Ancak Bursa pistinde zaman zaman etkili olan Heads Above sert rakipler yanında üçüncü olurken dikkat çekmişti. Mesafe performansı biraz eksik olmasına rağmen formda ekürisinin de desteğini almasıyla bugün birincilik şansını bir hayli fazla görüyorum. Lady Of Kaneko'da mesafeyi koşup iyi sonuçlar almasını bilmişti. Koşuyu sürükleyecek Fatihin Gülü'ne yakın pres uygulayacak ikilinin düzlükte de aldığı avantajı lehine çevireceğini düşünüyor, Heads Above'ın 800'ü 52, 400'ü 25.2 rahat işiyle kazanacağına inanıyorum günün bankosudur. 

KOCAELİ DERGİ BÜLTEN ve YAZAR TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ 


ANCK SUNAMUM 

Bir ara iyi form tutup İstanbul'da iki yarıştan ikincilikler çıkarmıştı. Arada gördüğü Kısa Vadeli yarışta biraz zorlanınca eski formundan uzaklaşan kısrak, son performansında form olarak toparlanmış göründü. Daha öncesinden bir defa kaba kuma çıkıp etkisiz kalmasından bu yana kazandığı koşu tecrübesiyle 800'ü 50.5, 400'ü 25 rahat iş yaparak piste getirilen kısrak kazanmaya çok yakın görünüyor. 

ES ESMERİM

İstanbul'da sürprizi patlattıktan sonra bir daha kazanamazken, tabela içerisinde dolandığı yarışlarında fazla kendini gösterememişti. Ancak ben İstanbul'da son olarak katılıp tabelanın son sırasında yer aldığı yarışla tekrar çıkışa geçebilecek performansı sahaya yansıttığını düşünüyorum. Geçen ayın sonunda Topuklu Efem kazanırken bu pistte tabela içerisinde yer almıştı. İki gün önce 400'ü 26.7 rahat işiyle forumunun üzerine koyan Es Esmerim sürprizde değerlendirilmelidir. 

ANGEL OF HONOUR 

Kötü başladığı koşularına son iki startında değişken performansıyla son verdi. Ben son koşusunda kısa mesafeden etkilendiğini düşünüyorum. Çünkü iki yarış önce startla aldığı liderliği potoya taşımaya yakınken mesafe bugüne denkti. 1000'i 1.05.5, 400'ü 25.5 rahat işiyle beyaz bayrak ayna yarışı yapabilir. Grubun kaliteli ismi Determinant performans olarak Kocaeli'ye çabuk uyum sağladı. Kardeşleri Panta Reı ve Turgay Başkan gibi bugün yarışırsa kazanma olasılığı da fazladır. 


NORMAL ALTILIM

7-HEADS ABOVE

1.7.4.11

2.4.3.6

6.4.3

2.4

6.7.12.4.11

ALTILIM

7-HEADS ABOVE

1.7.4.11.5.9

2.4.3.6

6.4.3

2.4.5.7

6.7.12.4.11.14.5

JOKEYLİĞİ BIRAKAN SELİM KAYA'NIN YARIŞ DÜNYASINI KARIŞTIRACAK AÇIKLAMALARINI OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ 

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski