02 Aralık Kara Kamçı Gulfstream At Yarışı Tahminleri


 

EXCALIBUR 

Geçtiğimiz ve bu sezon katıldığı koşulara bakacak olursak seviye olarak gruptaki rakiplerinden daha sert ve ikramiyesi yüksek yarışlarda yer almış bir isim. Bugün daha düşük seviyede rakipler ile start alacak. Son yarışını izleme fırsatım oldu. Düzlüğe kadar grubun içerisinde yer alıp artıramayınca tabelanın çok uzağında kalmadan beşinci sıraya yerleşmiş. Kasımın 20'sinde 800'ü 49.31, 26'ısında ise 49.9 rahat yapan safkan uygun rakipleri arasında günün banko ismidir. Binici Zayas ve antrene eden Alvarado eşleşmesinden 61 koşuda %10'luk birincilik sayısı mevcut. 

TAKE CHARGE DUDE (KOŞMAZ)

Bu koşuda seri isimler Ohanze, Royal Assset favori isim Gran Saman ve benim tercih ettiğim Take Charge Dude arasında taktik savaşı olacak gibi. Ben bu isimlerden Ohanze'nin rakiplerinden daha süratli başlayıp numarayı alacağını düşünüyorum. Royal Asset  çimi de iyi koşuyor ancak son kazandığı yarışı kum pistte çok farklıydı. Gran Saman'da tempoya ayak uydurabilen bir isim. Take Charge Dud ise bana daha çok güven verdi. Hem hız endeksi rakiplerinden az olsun daha iyi. Bu pistte katıldığı iki çim yarışında bir defa kazanmasını bilmiş. Saez ve antrene3 eden Barboza eşleşmesinde 8 koşudan bir birincilik çıkmış. 

MARIALUISA 

222 gündür start almıyor. Ancak yurt dışında bir çok örnekte olduğu gibi sorun teşkil etmiyor. Katıldığı beş koşunun yalnızca birinde tabeladan düşerken bu sezon sık koşu gören rakiplerinden daha sert rakipler ile mücadeleye çıkmış. Dış sahada hazırlıklarını sürdüren safkan 800'ü 49.8, 48.9 ve box çıkışı 40 rahat yapmış.Reyes ve antrene eden Roderiquez eşleşmesinde bugüne kadar 5 koşudan birincilik çıkmamış. 

PINE LEAF

Katıldığı iki koşuda totosu kötü olabilir ancak seviye olarak rakiplerinden daha farklı isimler ile start alıp, bitiş derecelerine bakıldığında ise grupta mesafeyi koşup daha iyi sonuçlar alan rakipleri ile hiç bir fark yok. En ciddi rakip olarak görünen Prier muhtemelen tempoyu belirleyen isim olur. Eğer onu fazla kaçırmaz, koşuya bir an önce kendini verebilirse, 800'ü 49 iki işiyle kazanabilir. Saez'li Pitufuna ise rakiplerini sıkıştırabilecek bir diğer isimdir.
 

ALTILIM

7-EXCALIBUR

5.3.4.1.6

2.3//1

4.1.6

8.3//4

9.4.2.1.3.10

18//40.5 TL 

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski