27 Aralık Sezer İstanbul At Yarışı Tahminleri


 

Günün birinci koşusunda 

Ağır sikletli safkan Gold Polat yarışlarının genelinde sezonda yakaladığı en uygun gurupta rakipleriyle zorlu mücadeleyi kilosundan dolayı edecek. 2-3 Kg eksilerde olsaydı banko güvenilirdi. Kafa atı vermeden de olmaz sebebiyle favorimdir. Araya iyi koşular sıkıştıran Derin Diyar startta kalmadığı yarışlarda netice açısından iyi yerlere yerleşiyor. Son koşuyu tekrarlarsa favoriyi zorlar. Önce iki ismi küçük şablona yazar beklerim. 

Günün ikinci koşusunda 

Kısa mesafeli çim yarışıyla maidena veda eden safkan iki uzun mesafede yarışını istim üzerinde tamamlayan isimdi.Cibohan'a kaybettiği yarışta fazla yapabilecek bir şeyi yoktu. Son kazandığı çim yarışında kalitesini, konuşturan Blue Ribbon Usta jokeyiyle günün banko isimlerindendir. 

Günün Üçüncü koşusunda

Bursa yarışları ilgi çekici Ozgan çim koşularında özel bir tay olarak dört defa kazanana isimdi. Bu safkanın bir özelliği Tolga Yıldız binmediği iki yarışta kaybetmesi. Ustaların ustası Karataş'ın son zamanlar Kaizberti temsil eden safkanlarla milim milim binerek kazanmasıyla favoridir. Bekleme yaptığı koşuda üçüncü kalan Black Grape Tolga Yıldız'ın boşuna kürek çekeceği isim değildir. Şanslı görüyorum. Tunçsiperi ve Bangırbangır bu ayağa yeterlidir. 

İSTANBUL DERGİ, BÜLTEN ve YAZAR TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Günün altıncı koşusunda

Önemli isimleri yer aldığı yarışta  GURUP-1 koşuda rakibi Yamanlarbeyi'nin ardına konumlanan Powerman bu sefer daha iyi koşacak isimdir. Bir anda sınıfı yukarı çıkardığı performansında sırıtmadı,ilk de sentetik yarışıydı. Sert gurupta bu sefer şansını iyi kullanacaktır. Muhteşem form tutan Arts Man ve toparlanan Zafer Ateşi rakipleridir. 

Günün sekizinci koşusunda 

Sezon finalini muhteşem formuyla birincilikle kapatmasını beklediğim Demirperede formda eküri desteğine sahip bir isim. Dumlupınar galibiyetinde Sürgüntay ve Batman Aslanı isimli iki ciddi rakibi eli boş gönderen safkan sık olarak sürekli zorlu performanslar ortaya koymak zorunda kalan rakibi Oğuzboylu'ya geçit vermeden çizgiyi önde görecektir. 

Günün son ayağında koşudan çıkartılan 1-CALM SEAS yerine 4-LİON EMPIRE eklenmiştir. 


2. ALTILIM

5.4.9.8.7.1.2.3.6

5.1.8.6.3

6.1.5//4.3

2.7.4.5.3

4-DEMİRPERDE

9.4

1. ALTILIM

3.8//2.9

1-BLUE RIBBON

2.8.1.7

5.4.9.8.7.1.2.3.6

5.1.8.6.3

6.1.5


Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski