04 Ocak Kara Kamçı Bursa At Yarışı Tahminleri 

SÜMERHAN

Mesafe ayırt etmeyip iki koşu çıkardıktan sonra burada tabela dışı kalıp, İstanbul'a götürülüp şans aranan safkan yine etkisiz kalmıştı. Koşuda kendini ön plana çıkartmak isteyecek en az üç ismin olduğunu düşünüyorum. Mesafeyi bu pistte iki defa koşup 1.23-25 gibi dereceler çıkardı. En kötü derecesi bile rakiplerinden daha iyi ve ilgi çekici. Tempodan uzak kalmadı taktirde, 37.5 rahat kısa sprintiyle potolayabilir. 

YAKACAN

Kum piste çabucak uyum sağlamasını bildi. Handikap yarışta pek etkili olamadı ancak, ben son startında kısrağı beğenmiştim. Eskiye göre daha akışlı ve sağlıklı görünüyordu. Mesafe o gün biraz daha kısa olduğu için performansını tam bizlere izlettiremeyen Yakacak, buna rağmen çizgiyi dinç girerek formunu ileriye taşıdığını sahaya yansıtmıştı. 1 haftalık arayı boş geçmeyen kısrak, 28.5 çok rahat akışlı sprintini, kazanarak sonlandırabilir. 

BURSA DERGİ BÜLTEN TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ 

KAYIP ELMAS

Bugüne kadar aldığı sonuçlar ile hayal kırıklığı yaratan kısrağın son yarışında aldığı üçüncülükle sonlanmak üzere olan yarış hayatının son bir kaç koşusuna girmeden biraz ümitlendi. Ancak aprantisi biraz o gün aceleci davranmış, Viraj dönülür dönülmez rakiplerinin önüne düşen kısrak, son ana kadar direnmeye çalışmış, potoya yakın yerde rakiplerine teslim olmuştu. Değişen jokeyi ile 400'ü 28.9 rahat yapan Kayıp Elmas mutlaka kuponlarda yerini almalıdır. 

HONORABLE

Geçen sezon Bursa çiminde ilginç sonuçlar alırken, kum pistte de bir defa kazanmıştı. Safkan kaba kumda da iyi bir isim. Hem bugün rakipleri çok uygun. İstanbul sentetik pistte sürpriz ikinciliği sonrası, burada geçen hafta grup koşuda performansıyla hayal kırıklığı yarattı. Ancak ben kazanabileceği rakipleri yanında şansının bir hayli fazla olduğuna inandığım Honorable'ı 600'ü 37.8, 400'ü 24.8 rahat işiyle günün banko ismi olarak öneriyorum. 

Günün ilk ayağına koşudan çıkartılan 3-KARATREN yerine 1-BALKANAĞASI eklenmiştir. NORMAL ALTILIM

5.7.6.8

8.1.5.6

7.5.3.1

2.6.3

3-HONORABLE

1.3.10.8

ALTILIM

5.7.6.8.1

8.1.5.6.3

7.5.3.1

2.6.3

3-HONORABLE

1.3.10.8.9.5.7

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski