22 Ocak Kara Kamçı Kocaeli At Yarışı Tahminleri


 

OVER CLOUDS

Bence Kocaeli'de son zamanların en yüksek tempo oluşan kısa mesafeli yarışına şahit olacağız gibi. İstanbul'dan koşuya katılacak iki süratli isim Saetta, Enver, bu piste kazandığında tempoyu belirleyen Fatihin Gülü, sıkıntıları arındırılan kaliteli isim Atiba gidişatı yüksek tempoda götürecek isimler. Burada mesafe bir tık kısa olsada şartları yakalayan Over Clouds, pistte ki yarışlarında sırıtmadı. Son grup koşusunda elle tutulan bir şey yok ancak, rakipleri bugün daha uygun. Kısa arada böylesine uygun rakipleri yakalayan Over Clouds birinciliğe çok yakın görünüyor. 

GADDARA

Birbirine zamanla üstünlük kuran denk üç isim harici gruba katılan Exranger, Tlos ile tempoyu şişirecek isimler. Ama Extravagant rakibine tempo belirleme konusunda şans tanımayacaktır. Bursa'da sert grupta üçüncülüğü öncesi  kazanırken Sideli ve Tlos'a üstünlük kurmuştu. Akın Sözen ile tekrar buluşan Gaddara, birinciliğin en güçlü adayıdır. 

SEA BREEZE

Geçen sezonun ortasından bu yana katıldığı koşuları gruptan çok farklı ve bence de daha klas bir isim. Mesafe problemi yaşamayacaktır. Zaten rakibi olan eküriler ayağına seri isimler. Bursa'da performans olarak geride kaldığı koşudan sonra 40 gün araya giren Sea Breze, 800'ü 49.2, 400'ü 25 rahat işleri ile günün banko ismidir. 

KOCAELİ BİLGİSAYAR, BÜLTEN ve YAZAR TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

KING IS BACK

Bugüne kadar yalnızca bir maiden koşu gördü. İstanbul sentetik pisti fazla benimsemediği söylenemez. Kaba kumu daha iyi koşacak gibi duruyor. Son startını daha uzun mesafede, gruba göre daha ciddi rakipler ile yarışmış, ikinci sırada yer kapmıştı. Koşuya İstanbul'dan ciddi hazırlıklar ile piste götürülecek. 1000'i 1.03, 400'ü 25, 400'ü 25 rahat işleri ile favoridir. Yine İstanbul'dan gelen bir isim Summer Boy, rakibi Lion Empire'nin de olduğu grupta yedinci sırada yer almıştı. Ancak o koşudan sonra verdiği ara bu safkana yaramış görünüyor. Kan hattının da Türkiye'de ilk temsilcisi olmasıyla farklı bir isim imajı veriyor. İç pistte 600'ü 37.5, 400'ü 24 rahat, 1000'i 1.03, 400'ü 24.2 rahat işleri ile şanslı isimlerindendir. Lion Empire ile bu ayağı sağlama alacağımıza inanıyorum. 


NORMAL ALTILIM 

2.6.1.3.7

5.3.1.4.2

1.3.2

3-SEA BREEZE

3.2.1

4.8.6

47.5 TL


 


Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski