04 Mart Kara Kamçı İzmir At Yarışı Tahminleri


At yarışı galoplarını görmek için tıkla

FIRE OF VICTORY

Altı gün önceki şartlı koşuda elde ettiği ikincilikle uygun grubu yakalayan safkan birinciliğin en güçlü adayı görünümünde. O gün Despina gibi sert rakibinden numarayı çalıp düzlüğü önde görme isteği pek etkili olamamıştı ancak bugün bunu başarabilecek formda. Mesafenin de kısalmasıyla önde kurabileceği temposuyla potoya ulaşmaya çalışacak Fire Of Victory favorimdir. 

LOGIC GIRL 

İstanbul'da satış koşusunu usta jokeyi Saadettin Boyraz ile tempoyu belirleyerek kazanan kısrak oldukça uygun rakiplerle yarışacak. Bu tür handikap koşularda genellikle ağır kilolu isimlerin kazanması daha ağır basıyor. Ki, Logic Girl şuan bence rakiplerinden daha formda ve istekli koşuya katılacak. Bu pistte gerçekleştirdiği 800'ü 51.5, 400'ü 26.4 rahat galobuyla günün banko ismidir. 

ADAMIM 

Son koşusundaki performansıyla iyi izlenim bırakan safkan ilgilileri tarafından aceleci olarak uzun mesafe tercihine yönelmiş. Ben bu mesafeyi daha iyi koşacağına inanıyorum. Kardeşi Ayduru'da kısa ve orta mesafeli yarışlardan sonra tercihledi uzun koşularda genel olarak başarılı olup kazanmasını da bildi. 11 günlük araya 1000'i 1.11, 400'ü 28.3 çalışarak iş sığdıran Adamım denk grupta birinciliğe çok yakın görünüyor. 

İzmir Bilgisayar, bülten ve yazar tahminlerini görmek için tıklayınız 

VANLIMAHO

Geçen sezona bu pistte çok iyi başlangıç yapıp iki de iki yapan safkan pandeminin girmesi ve sonrasında yaşadığı sıkıntılarından dolayı istediği sonuçları sahaya yansıtamamış, ara verdikten sonra ise sezona iki kötü koşu ile giriş yapmıştı. Son koşusu toparlanması açısından iyi sinyalle bitmiş ikinci olarak ayrılırken artık iddaalı olacağını da belirtmişti. Bu safkan zaten uzun mesafede daha iyi sonuçlar alabiliyor. Bugün rakipleri içerisinde My Sultan'ın olması, kilo farkından dolayı bu açığı kapatacak formla sahada yer alması gibi bir kaç avantajı da lehine çevirdiği taktirde, 1000'i 1.09.5, 400'ü 27.8 rahat işiyle kazanması normal sonuç sayılabilir. 

Yiğit Can İzmir tahminlerini görmek için tıklayınız 


NORMAL ALTILIM

4.3.2.1.7

2.8.1.5.3.6.7.9

1.6

1-LOGIC GIRL

1.5.3.7

7.2

ALTILIM

4.3.2.1.7

2.8.1.5.3.6.7.9

1.6

1-LOGIC GIRL

1.5.3.7.4

7.2.8.4


Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski