10 Mart Yiğit Can Bursa At Yarışı Tahminleri


 

TAÇSIZ KRAL

Geçen sezonda kötü performansın üzerine gidilince sıralı şekilde kötü sonuçları hanesine yazdıran safkan Kocaeli'yle sezon koşusunda aldığı kötü sonucun aksine kalabalık ve seri rakiplerinin arasında yağ gibi çıkarak dolu kantarmasıyla rakiplerine şans tanımayan isimdi. Hızlı başlangıcı koşuda yapmak zorunda kalacağını düşündüğüm Taçsız Kral 600-42.4, 400-27.5 rahat galoplarıyla çizgiye çok yakın. BANKO..

HAppy Valley at yarışı tahminlerini görmek için tıklayınız 

CATCH THE RHYTHM

Pistte üç koşu sırasıyla kazanan safkan iki ağır gurup yarışla ritmini kaybeden isimdi. Islak pistten etkilendiği yarışı dışarı attığımızda Petrocelli'ye kaybettiği koşudaysa eski dayanıklı görüntüsünün çok uzağında kalarak üçüncü sırada yer kapmış ve performansı düşük kalmış isimdi. Onuz Öztürk'le tekrardan buluşan Catch The Rhythm 1.19, 1.04, 400-5.3 galobuyla favori. 

Kara Kamçı İstanbul tahminlerini görmek için tıklayınız 

NIKKI RUN 

2 aydan az araya giren safkan uygun gurupta şansını deneyecek isimdir. Kazandığı ve iyi netice elde ettiği iyi koşularına dinçlikle sahada tekrar kavuşmasına inandığım  Nikki Run handikapı  en yüksek isim olarak yarışa iştirak edecek. Kocaeli'de hazırlıklarına devam ederken 1.05 400-25 Hafif galobuyla yarışta çizgiyi önde geçmeye en yakın isimdir. 

NOT: Sitenin ayakta kalması ve kalkınması adına desteklerini esirgemeyen dostlara teşekkür ederiz..

ALTILIM

4.2.6.10.3

6.3.2.1.5.4

7-TAÇSIZ KRAL

7.3.2.4

1.5.6.9

1.5.2.9

NORMAL ALTILIM

4.2.6.10.3

6.3.2

7-TAÇSIZ KRAL 

7.3.2

1.5.6.9

1.5.2.9


1 Yorumlar

  1. Guliyevin üstünden bilerek düşen jokey hişman hakkında hiçbir yorum yapmamanız enterasan bu bi kurgu ama kim neresinden ne kadar biliyor Allah biliyor. Herşey tamamen doğal da olabilir ama biz yarışseverler artık at yarışlarına olan ilgimizi kaybediyoruz ve kumarbazlarla ve bir umut evinin ekmeğini yarışlara taşıyan umut peşinde koşan umutsuz vakalar ile başbaşa kalaçaksınız. Bugünden sonra asla at yarışı seyretmiyeceğim çünkü bir yarış değil kendimi kumar makinesinde kurgu içinde görmek gibi bi aptal durumuna asla sokmayaçağım. İnsanları salak yerine sokan sözde at yarışı diye devasa bir kurgu kumar makinesi içinde olmayı asla kabul etmeyeceğim. Gerçek at yarışı sevgisi olanları bu gidişle hipodrom larda zor görürsünüz biz kumar değil dürüst ay yarışı ve adil spor seyretmek ve takip etmek istiyoruz fakat sanırım bu mümkün değil öyle gözüküyor.

    YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski