11 Mart Sezer İzmir Altılı Ganyan Tahminleri


 

Günün ilk ayağında 

Ağır sikletli Congenial Son elde kolay kazandığı koşu formunu devam ettiren bir isim. Rakipleri uygun safkan kiloyu kaldıracak formuyla ilk atım. Özcan'la farklı koşmasını beklediğim Çınarbey  kısa mesafeden etkilenmediği an devreye girer. Sert gurupta etkisiz kalan Değirmendere Beyi ve dört koşudan üç birincilik yazdıran Coldgray önde tuttuğum isimler. 

Günün ikinci ayağında 

Formunu ilerleten Arkadaş daha kısa mesafeli yarışta ikinci olan safkandı. Karataş'ın safkanı almasıyla birincilik yüzdesi bayağı üst seviyelere çıktı. 1.04 çalışarak galobuna güvenemediğimden favori olarak öneriyorum. İlk startını kısa mesafede etkili bitiren Deleware rakibinden daha iyi hazırlıklara sahiptir. Mesafeyi iyi koşacağına inandığım safkan 36.3 R kısa sprintiyle ilk rakip. 

Güney Afrika Turffontein at yarışı tahminlerini görmek için tıklayınız 

Günün üçüncü ayağında 

Hat Trick tabiriyle üç koşu üç birincilikle sahanın etkili isimlerinden olmayı başaran safkan Mehmet Kaya'nın deklare olamadığı yarışa usta pilotu Karataş'la katılacaktır. Rakipleri bir önceki koşularda olduğu gibi denk sayılan My Sultan 41.5-27.5 R çalışmasıyla ilk sırada. Ufaktan toparlanan Göldem iyi koşularına bir yenisini daha Bursa çalışmalarıyla ekleyemeye çalışacak kısraktır. 

İzmir, bilgisayar, bülten ve yazar tahminlerini görmek için tıklayınız

Günün dördüncü ayağında

Üç koşuda üç birincilikle pistte farklı sonuçları bir bir alan Hızlı Ahmet öncesinde ekarte ettiği rakiplerine bir yenisini daha ekleyecek kalitesi ve 41.7-27.4 rahat çalışmasıyla hata yapmadan kazanacaktır günün bankosu. 

Yiğit Can İzmir At Yarışı tahminlerini görmek için tıklayınız

Günün beşinci ayağında 

Avukat startta oyalanan ekürisinden hiç bir fayda göremeyecek olmasından tek başına sahada mücadelesini uygun gurupta sürdürecek isimdir. Sert isimler yanında iyi sonuçlar almaya çalışan safkanın uygunlaşan gurupta yakından tanıdığı binicisinin avantajı ve 1.03.8-25.8 rahat çalışmasıyla favori. 


NORMAL ALTILIM

1.5.2.6

5.1

4.2

1-HIZLI AHMET

3.1.5.4

4.3.6.11.9.10.12.1.5.8

ALTILIM

1.5.2.6.8.7

5.1

4.2.6

1-HIZLI AHMET

3.1.5.4

4.3.6.11.9.10.12.1.5.8

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski