12 Mart Kara Kamçı Kocaeli At Yarışı TahminleriTHE LAST LION

Koşuda bir çok isim şanslı ancak son koşusuna bakıldığında The Last Lion bir adım öne çıkıyor. Kocaeli performansı farklı bir isim. Aliço'ya bir çok rakibi gibi genellikle takılıp ama ikincilikleri almasını da o yarışlarda bilmişti. Ünlüoğlu'nun peşine takıldığı son mücadelesinde hiç bir yerde pes etmeyip, rakibinin tıkanmasını beklemiş, farkı yarım boya kadar anca potoda indirebilmişti. İyi start alabilirse gidişatın yükünü Rasim Kaptan'ın çekeceğine inanıyorum. Eğer son yarışına benzer fırsatları The Last Lion yakalayabilirse, 800'ü 51, 400'ü 24.5 çok rahat galobuyla kazanması işten bile değil. 


ONE LOVE 

Ben grupta bir kaç isim hariç tümünün şanslı olacağına inanıyorum. Ama Only Love'ı banko olarak önereceğim. Sezona beklenilen gibi giriş yaparak iki kez kazanmasını bilen kısrak, diğerlerinde ise ikinciliği kapmıştı. En son burada ıslak pistte kazanırken düzlük dönülürken liderliği almış pek zorlanmadan da kendini çizgiye apranti ile atmıştı. Elbette burada Körebe ve yeniden toparlanan gibi Heads Above sert rakip olacaklardır. Fakat, bugün koşuda iyi sprint atabilen rakiplerinin olmasından dolayı daha geride bekleme yaparak sprintle koşuyu kazanmasını beklediğim One Love'ı 800'ü 50.5, 400'ü 25.2 rahat işiyle günün bankosu olarak öneriyorum. 

TOPUKLU EFEM

1 ayı biraz aşkın süre geriye alındıktan sonra yine sevdiği piste çıkan kısrak uygun grupta start alacak. Burada sert gruplarda dahi iyi koşular çıkarmasını bildi. Mesafeyi de 5 kez koşup yalnızca birinde ikiliden düşmüştü. Yarışın temposu da istediği gibi seyir edecek Topuklu Efem, 1000'i 1.10, 400'ü 27 rahat işiyle birinciliğe çok yakın görünüyor. 


BAYILABAYILA 

7 ay sonra Bursa pistinde ikinci alarak yeniden dönüşü iyi yapan safkanın o gün tecrübesiz aprantisi çok korkak bindiğinden kazanabileceği yarıştan ikinci olarak ayrılmasına neden olmuştu. Kocaeli pistine ilk defa çıkacak isim bu sefer Halil Kaplan ile çok şanslı duruma geldi. Pisti yadırgamadığı taktirde Bayıla Bayıla uygun gruptan birincilik alarak çıkabilir. 

Sitemize desteklerini esirgemeyen yarışsever dostlara teşekkür ederim. Herkese bol şans diliyorum. 


NORMAL ALTILIM

3.1.4.7

2.4.3.8.7.1

3-ONE LOVE

6.1.4

1.4.2.7

2.7

ALTILIM

3.1.4.7

2.4.3.8.7.1.10

3-ONE LOVE

6.1.4.3

1.4.2.7.6

2.7.9

1 Yorumlar

  1. Kara kamçı.bugunlerde.formsuzsun.senden.cok.oyun.buldum.seni.begenille.takıp.ediyorum.canin.sAğlasun.sagolsun

    YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski