13 Mart Kara Kamçı Adana At Yarışı Tahminleri


 


TAŞIYICI 

Sezonu açtığı Şanlıurfa'da form tutmakta zorlansada bu pistte farklı yarışlarına şahit olduğumuz safkan son koşusuyla az olsun kıpırdadı. Uzun mesafeyi rakiplerinden daha farklı koştuğunu da düşündüğüm isim, bu yıl start aldığı tek koşuda daha sert gruptan beşincilik çıkartırken eski formuna yavaş yavaş kavuşmasının da başlangıcını yaptı. 4 günlük kısa aradan fazla etkilemeden çıkacak Taşıyıcı, böylesine uygun grupta birinciliğe yaklaşacak en ciddi isimdir. 

UĞURBEY

İkisi uzun mesafeli çim yarışı olmak üzere henüz Adana pistinde geçilmezlik ünvanını koruyan safkan, uzun aradan sonra zayıf rakipler ile sahada yer alacak. Bursa'da Belediye Başkanlığı koşusu galibi olduktan sonra Ankara'da yoluna devam eden safkan şansının yaver gittiği Ankara koşusundan galip olarak ayrılmış, GR-1 Cumhurbaşkanlığında ise tabelanın son sırasında yer edindikten sonra ara vermişti. Ara boyunca burada hazırlıklarının noksansız şekilde devam ettiren Uğurbey'in 1000'i 1.05.5, 400'ü 25.9 rahat galobuyla sezona kazanarak başlayacağına inanıyorum, günün bankosudur. 

ATTENDO VINO

Bu pistte değişik mesafeleri kum pistte koşup henüz tabeladan düşmeyen safkanın son startı pek ölçü olmamalı. Grup koşuda boy gösterip yer edinmiş isimler arasında şansını denemiş, beklenilen sonuçla ayrılmıştı. Ancak grupta yer alan rakiplerinin bir kısmı ile önceki startlarında karşılaşmış ve iyi sonuçlar almıştı. İki koşu öncesinde ise üçüncü olurken sprintiyle dikkat çeken Attendo Vino, uygunlaşan isimler yanında Müslüm Çelik avantajını da eklersek birinciliğin en güçlü adayıdır. 

Gazete, bülten ve bilgisayar tahminlerinin bir arada bulunduğu içeriği yaşadığımız bir problemden dolayı artık sitede yayınlamayacağız bilginize..

Sitemize desteklerini esirgemeyen yarışsever dostlara teşekkür ederiz. 


NORMAL ALTILIM

1.8.3.4.9

8.9.12

2.1.3.5

8-UĞURBEY

10.7.4

17.10.16.5

ALTILIM

1.8.3.4.9

8.9.12.4.5

2.1.3.5.8

8-UĞURBEY

10.7.4.3

17.10.16.5

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski