03 Nisan Yiğit Can İstanbul At Yarışı Tahminleri


Dün Kocaeli'de kaç gündür ucundan döndüğüm programların tersi oldu ve 2241 TL'yle günü kapattık. İstanbul bankoma inancım tamdır. Herkese bol şans diliyorum. 

SIEMPRE GANADOR

İstikrarlı yarışlarına birincilikler ekleyebileceği fırsatları yakaladığı koşularında binicilerinin hatalarına maruz kalan safkan ağır kiloyu sevip kaldıran bir isim. Özcan'la yavaş gidilen koşuyu en gerilerde takip ederek ve üstüne üstlük safkanı pisti dolandırdığı performansında ikinciliği kopartan Siempre Ganador rakipleriyle eşit kiloda mücadeleye çıkmasının da faydasıyla farklı sonuçla çizgidcen ayrılabilir. 600-37, 400-24.2 rahat galoplarıyla formunu taşıyan safkan favori. 

ALTINKAPLI 

Mesafe ayırt etmeden istikrarlı yarışlarına devam eden orta mesafelerde Orhunkhan'a takıldığı yarışlarından kurtulup daha seyri kendine uygun ve denk gurupta birincilik şansı aramaya çalışacak isimdir. Keskinşah'ın tempoyu belirleyeceği ve sürükleyeceği yarışta yakın gidip tüm şans ibrelerini kendine doğru çevirme çabasından daha formda gireceği yarışta çizgiden kazanarak çıkabilir düşüncesindeyim. 

Kara Kamçı Adana at yarışı tahminlerini görmek için tıklayınız

EL PROFESOR

Maiden koşuda startta oyalanan safkan ikinciliği koparan isimdi. Khan Of Ghost'la kardeş çok iyi bir isimle eküri koşacak. El Profesör'ün de uzun mesafeye açık bir isim olduğunu tek koşu performansıyla söyleyebilirim. Ekürisi Ghosw Warrior'la pistte birlikte çalışmasını sürdüren safkan koşu tecrübesi ve yakaladığı dişine göre isimler arasından 50 rahat işiyle galip ayrılmasını beklediğim isimdir. Günün bankosu. 

NOT.: Sitemizin ayakta kalması ve kalkınması adına desteklerini esirgemeyen yarışsever dostlara teşekkür ederiz. 


NORMAL ALTILIM 

1.3.2.6.9.5

2.4.3.6

3.1.4

2.3.1

1.4.7

1-EL PROFESOR

ALTILIM

1.3.2.6.9

2.4.3.6.1

3.1.4.5.7.6

2.3.1

1.4.7.2.6

1-EL PROFESOR

1 Yorumlar

Daha yeni Daha eski