05 Mayıs Sezer İstanbul At Yarışı Tahminleri


 

Günün ikinci koşusunda 

Günün yüksek AGF oranıyla en fazla şans verilen isim olarak programda yer alan isim kazandığı ilk koşusunda bir nebze mesafe kısa olduğundan zorlanmış isimdi. Tekrar aynı mesafede karakterini sahada sergileyecek Toramankaya, Karataş'ın ustalığıyla gördüğü yarışındaki tecrübesizliği ve sprintini ayarlayacağı kıvama gelen safkan 29.3 R çalışmasıyla günün bankosu. 

Günün üçüncü koşusunda 

Kaizbert temsilcilerinin bir arada toplandığı ve fazla güç farkı olmayan isimler arasından seçimim Black Grape'dir. Gökçe Star'ın zil sesiyle alıp başını gideceği koşudan uyumlu jokeyiyle aynayı önde geçmeye en yakın isim durumundan safkan 40.3-26.5 R çalışmasıyla güzel koşu izlettirecektir. Bir kere koşup kazandığı piste hiç yabancı olmayan Koray sevdiği mesafe ve usta pilotuyla en ciddi rakip. 

Günün dördüncü koşusunda ,

Orhan Meker koşusunun üçüncüsü İce Breaker uygun gurupta yararına fayda sağlayacak olanaklarla en şanslı safkandır. Öncesinde iki kere çim pistte kazanarak iyi işler çıkartan safkan 1.04.5-24.7 R çalışmasıyla uygun gurupta aynayı önde geçen isim olmaya yakın. Bursa pistinde iki kum yarışı kazanan çime yatkın King Of Rap ve çim pisti her daim farklı koşan Annus Miraibus ve aradan dönen Manoır'la iyi koşması muhtemel isim Eleminatör sert rakiplerdir. 

Günün altıncı koşusunda 

Bursa kumunda iki iyi koşu çıkartan Ambargo, öncesinde iki defa sentetik kum yarışında etkisiz sonuçlarını toparlanarak daha güçlü geldiği rakiplerinin yanında silmeye çalışıp 50-24.5 rahat çalışmasıyla aynayı önde geçmeye çalışacak safkandır. Pistte iki uzun mesafeli yarışta işleyip ikincilikler koparan Summer Boy isimli safkan Kocaeli'nde kazandığı yarışla formunu devam ettiriyor. 1.04.5-26 rahat pist çalışmasıyla rakip. 2000 mesafeli satış koşusu galibi Atalay ve sprintini tutturabilirse Free Childiren kuponların olmazsa olmazı isimler. 

Günün yedinci koşusunda

Karataş'la yakaladığı uyumu sahaya fazlasıyla verebilen Sülünbike koşunun tek kaçak ismi ekürisi Arapoviç'in kuracağı tempoyu lehine çevirerek aynayı önde geçen isim olacağına kanaat getirdiğim isimdir. 41.3-27 rahat çalışmasıyla hazırlıklara ara vermeden devem eden isimdir. 

İngiltere Chester Tahminlerini görmek için tıklayınız 

Günün sekizinci koşusunda 

Bursa çiminden kazanarak gelen Bold Lion Suru güven veren bir safkan. Kaba kumda 51.7-25.7 rahat çalışmasıyla sahaya kazanmaya çıkar. Seri safkan Master Of Puppets sentetik kumda telaşlanmazsa şanslı isimler arasında yerini alır. İlk yarışını hazır görüntüsüyle kapatan Mythmaker değişen pistte 10.4-25 rahat çalışmasıyla birinci
liğe adım atabilir. 


2. ALTILIM

3-1-5-8-6

5-1-2-7-10

2-4-1//6-3

1-SÜLÜNBİKE

1-2-6

4-9-5//3-17

1. ALTILIM

3-4-5-6

2-TORAMANKAYA

3-2//5-4-1

3-1-5-8-6

5-1-2-7-10

2-4-1


Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski