28 Mayıs Sezer İstanbul At Yarışı Tahminleri


 

Günün ilk ayağında

Startla öne düşecek Samothraki isimli kısrağı yakın kovalayacak Mystic Star rakibinden aldığı liderliği düzlükle aynaya taşıyabilir. Bir koşu gören Girl Of Sun Ankara'dan 49.7-224.8 rahat çalışmayla koşuya iştirak edecektir. Şan verilmeli. Hafif sikletli Kind Of Grey 36.9-23.8 rahat çalışmasıyla patlama yapabilecek isim. Çim pist birinciliğini sentetiğe taşırsa SenaraAcero'da sprintiyle şanslıdır. 

Günün ikinci ayağında 

Ağır sikletli Doğa Kanunu rakibi Night Laterna'dan numarayı alabilirse bir çırpıda aynayı önde geçebilir. Rakiplerde uygunlaştı. İkiliyi markaja almasını beklediğim Rampage inatçı yapısıyla ve 1.27.6 uzun hazırlığıyla sert rakip. Uzun mesafeyi daha iyi koşan Corcavado 48.8-24.4 rahat çalışmasında formda yapısıyla ikilinin planlarını bozabilir. 

İngiltere BRIGHTON Tahminlerini görmek için tıklayınız 

Günün dördüncü ayağında 

Klas eküri isimler Real Petek ve Angel Of Love uygun gurupta banko tavsiyemdir. Angel Of Love sezonda üç gurup koşu nezninde kısa vade ve Dişi Tay Deneme'de start almıştı. Sentetik piste bir defa çıkan kısrak ikinci olmuş ve etkili performansla sahadan ayrılmıştı. Uzun mesafede bnir koşu kazanan Real Petek'le iyi bir ikili olacağına inandığım kısrak 24.3 sprintle bankodur. 

Yiğit Can Bursa tahminlerini görmek için tıklayınız 

Günün beşinci ayağında 

İki koşu gören Subutai sentetik pistte etkisiz kalmış safkandı. Bir daha şansını daha iyi değerlendireceği çim piste dönüşü erken yapan safkan 23.5 rahat hazırlığıyla favori. Ekürinin iyi hazırlıklara sahip kısrağı Perfectly Splended iç pistte 25.rahatla tamamladığı çalışmasıyla rakip. Koşu tecrübesi fazla Durmaz'ımla bu ayak kapatılır. 


ALTILIM

6.3.7.2//8.1

1.3.5//8.7

3.2.7.10.4

4-ANGEL OF LOVE

2.3.1

1.12.10.7//15.6

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski