10 Haziran Sezer Ankara At Yarışı Tahminleri


 

Günün ikinci koşusunda 

Yarışlarına başladığı koşuda daha sonra iştirak ettiği iki koşudan aynayı önde geçerek tamamlayan Sertberk'e karşı çaresi kalan PEKALP aralıkla çıktığı iki yarışta fire vermeden rakipleriyle kısa mücadeleler tutup kazanarak çıktı. Rakip görünümündeki Kızılejder'e de 7 boy fark takan safkan 1.11.8-28.8 R çalışmasıyla aynayı önde geçmesini beklediğim isim. Günün ilk bankosu. 

Günün üçüncü koşusunda 

Sezonda Ankara Adana ve İstanbul'u turlayan Ardaşah Vehbi Koş ikinciliğiyle formunu yakalayıp, piskinlikle zayıf piste getirildi. Yakın markaj uygulayacak olmadı uygulayacağı Expentancy'ye göre daha avantajlı isimdir. İnatçı huyuyla teslim olmayacağı rakibinden daha önde aynaya ulaşmasını beklediğim safkan apranti koşusunda tek adayım. İşler ters giderse Expantancy rakibi olur. 

Günün dördüncü koşusunda

SATIŞ koşuları her daim sürprize açık şartlarla doludur. Başta şans tanıdığım isim Sarduz Adanana'da güzel kum koşusu çıkaran safkan Ankara ilk yarışında çime düşmüş aprantisi geç atağa kaldırdığından ve beklediğinden aynayı diri geçtiği yarışta üçüncü sıraya demir atmıştı. Islak pistte 57.3-30.3 Çok R çalışmasıyla aynaya yakındır. İzmir'den formda gelen Yücelir tabelaya yakın bitirdiği koşuları performansıyla lehine dönüştürebilir. Mesafeye uyum sağlarsa Fıratın Öfkesi denk gurupta şanslı olur. Koşu hız kazanırsa sprinti acı Çakırali ve aradan dönen Şef Nuri kuponlara yazılır. 

Günün beşinci koşusunda 

Satış koşusunda başarılı performans sağlayan Orhun Reis mesafede 800-50.2-25 R çalışmasıyhla saygı duyulması gereken isim. Aradan dönen 1.04.7 r çalışmasıyla Triple Hung denk gurupta dinçlikle değerlendirebilir. Uzunu iyi koşan Hafocan bir hafta önce etkisiz oldu. 38.5 R sprintiyle yazılır. Adana'da güzel koşu çıkartan Part Of Lady ve sevdiği mesafede Boudica tuttuğum isimler. 

Günün altıncı koşusunda 

Gurubun en kalite ismi Fırtınalı Deniz Bursa'da güzel koşu çıkartan isimdi. Bir kez start aldığı Ankara pistine uyum sorunu yaşamasını beklemediğim kısrak denk gurupta aynaya klas binicisiyle çok yakın. Kum pistte birincilikle buluşamayan Buniyabir denk rakiplere boşluğu bulursa acımaz. Son yarışı ölçü sayılmayan Gökçemelek ve kuma yatkın Karaçulha 55.5 hafif çalışmasıyla şanslı isimler. 

Yiğit Can Ankara 2. altılı ganyan tahminini görmek için tıkla

DİKKAT: Bugün itibarı ile oyun birim fiyatı 8 kuruş olmuştur. Hesaplamanızı ona göre yapmayı unutmayın. 


1. ALTILIM

3.4.2.8

1-PEKALP

2-ARDAŞAH//3

8.13.2.10.4//6.1

14.2.3.7.6

6.1.3.8//5.7

32//134.4 TL 


Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski