13 Haziran Fransa Longcham At Yarışı Tahminleri ve Bahis Oranları


 

1. Koşu: MADEMOISELLE EMMA (15)--L'ANGE DE MINUIT (14)

2.Koşu: GLYCON (3)--MAGNY COURS (2)

3.Koşu:  LINE JUDGE (6)-- L'AIGLE (12)

4.Koşu: NADIRA (2)--DOMAGNANO (7)

5.Koşu: SUN AT WORK (10)-- THE MANAGER (1)

6.Koşu: DARE (3)-- NOLIVER (13)

7.Koşu: BISON CROSSING (6)--GRAND YAKA (13)

Yurt Dışı Sitelerinin Longchamp
Erken Bahis Oranları

 FAVORİPLASESÜRPRİZ
1.KOŞU1516-6-10-97-2-3-8
2.KOŞU24-6-73-5-1
3.KOŞU810-2-1-113-9-16-6
4.KOŞU23-8-6-71-10-16-13
5.KOŞU31-5-10-611-2-7-4
6.KOŞU161-5-3-213-14-8-12
7.KOŞU76-1-9-132-14-10-8


Yorum Gönder

0 Yorumlar