15 Haziran Kara Kamçı Ankara At Yarışı Tahminleri


 

OSMAN BEY

Son iki yarışı farklı gruplarda ama pek etkili performanslar değildi. Son koşusu ilkine göre daha iyi gibi görünebilir ancak, o gün gidişattan dolayı şansı yaver gitmiş tabelanın son sırasında yer almıştı. Fakat bugün rakipleri cazipleşen Osmanbey'in o koşuları ölçü olmamalı.Hem bugün rakiplerinin belkemeyi tercih eden isimler olması, startla öne düşüp tempoyu belirleme şansını da bir ihtimal verebilir. Eğer bu fırsatı yakalayabilirse kazanmasını da binicisinin becerisine kalacağını düşünüyorum.İlk sırada şans verilmesi gereken isimdir. 

Yiğit Can adana tahminini görmek için tıkla 

KUMMA 

Ankara çiminde bugüne kadar katıldığı dört koşudan galip ayrılmasını bilen Kumma uygun grupta yer alıyor. Ancak bugün  pistin değişme olasılığını var. Şayet çim koşarsa startla birlikte başa düşecek safkan kendinden yaşça büyük ve daha önce bir koşuda mağlup ettiği Aypars önünde birinciliğe çok yakın görünüyor.  Bu safkanın eksik koşması durumunda bugün ağır kilosuyla sahada yer alan Wanpir son yarışında Yeltay'ı geçmişti. Düşük tempo ile kilo farkını kapatabilir. 600'ü 43.9, 400'ü 29 rahat işiyle Kumma'ya en ciddi rakiptir. İstanbul'da kazanan Aypars hazırlıklarını aksatmadan 27.8 sprint yaptı. 

Ankara ve Adana at yarışı galoplarını görmek için tıkla 

ALLÖŞŞŞ

Sfkanın uzun mesafe performansı çok farklı. Bu sesezon bir defa tercih edilen 2000 üzeri koşuda 6 boy farkla kazanırken Jhonwic'ki mağlup etmeyi bilmişti. Bir sonraki yarışını 1500 kum da koşup düzlükte performansıyla göz dolduran safkan kısa mesafe içerisinde ikinciliği fotoda kurtarmıştı. Bugün bakıldığında istediği bir tempo koşuda olmuşmayacak. Ancak Ahmet Çelik özellikle bu gidişatlarda yarışa kendi insafiyetini nerede koyabileceğini ve tempoyu nerede yükseltebileceğini iyi bilen jokleylerdendir. Bence 800 direği geçilirken Allöşşş'ü öne doğru sürükleyeceğini düşünüyorum. Böylece şansı daha çok artacaktır. Tempoyu ise King Ayhan belirleyecek. 800'ü 49.5, 400'ü 24.7 rahat işin de de hazır görünen safkan günün banko ismidir. 

İngiltere Ascot tahminlerini görmek için tıkla

ŞEF COZIF

Yarış hayatına çim koşusuyla başlayıp, düzlüğü istediği yerde dönmemesine rağmen sona doğru etkili performansıyla ikinci olmayı başarmıştı. Bu safkan görüntü olarak kumn pistte daha iyi performans gösterecektir. Grubunda 800'ü 58.3, 400'ü 28.3 rahat işiyle en formda isimlerinden. Bugfün işi biraz daha sıkı tutup ön gruba daha yakın gitmesini beklediğim Şef Cozıf birinciliğe çok yakın görünüyor.

Bol şans.

Sezer Ankara 1. altılı ganyan tahminlerini görmek için tıkla 

Pist değişikliğine gidilirse, günün 6. koşusunda 1-WANPİR yerine, ekürisi isimler 5-TSARİGRAD ve KÖYAĞASI DEMİR eklenecektir. 

Sitemize desteklerini her zaman eksik etmeyen dostlara teşekkür ederiz.


NORMAL ALTILIM

9.1.3.10.7.2

6.1.5.4

6.7.3

3.2.5

4-ALLÖŞŞŞ

6.1.12

ALTILIM

9.1.3.10.7.2.5.4

6.1.5.4.2.7

6.7.3

3.2.5

4-ALLÖŞŞŞ

6.1.12.3.9


Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski