15 Haziran Sezer Ankara At Yarışı Tahminleri


 

NOT: Ankara'da hava muhalefetinden dolayı pist değişikliğine gidilebilir, bilginize..

Günün 1. koşusunda 

Seri isim Erkmen çim pistin şayet çim pist koşulursa temposuyla arka gurubu dağıtarak aynayı önde geçebilir. İki koşu gören safkan uygun rakipler karşısında 41.4-27.2 R çalışmasıyla en şanslı isim. İki koşuya çıkan bir başka safkan Arabian Prince 27.1 R çaçlışmasıyla Gizmo'nun Erkmen'i yakın markaja alma isteğini lehine döndürebilir. 

Adana ve Ankara detaylı koşu istatistiklerini görmek için tıkla 

Günün ikinci koşusunda 

Sert gruplarda iki koşuya katılan Secret Blood bir tabelayla dönerken perfomansları hayal kırıklığı yaratmadı. Usta pilotuyla en şanslı isim olurken 49.8-24.4 R çalışmasıyla aynayı önde görebilir. İstanbul'da idman gurubu yakalayan Babaoktay pişireceği temposuyla ve ters sonuç alabilir. Ankara pistini seven Keremeyle 38-24.7 R çalışmasıyla iki rakibiyle şanslıdır. 

Ankara ve Adana at yarışı galoplarını görmek için tıkla 

Günün üçüncü koşusunda 

Gurubun en iyi koşu performansını foul yediği ve koşuya geç alışma eksisini düzlükle unutturarak çıkardığı koşuda ayağı yere sağlam basan safkan görünümü veren Flas Bang 1.03.8-25 R çalışması vbe usta pilotuyla günün ilk bankosu. 

Günün beşinci koşusunda 

Koşunun yükünü çekmesini beklediğim Bordo Mavi cılız tempoyla son ana kadar rakiplerine karşı sağlam durarak 23.7 R çalışmasıyla aynayı önde geçmeye çalışacak safkandır. İki koşuda form tutan King's Day usta jokeyiyle artan formuyla rakiptir. 4 ay ara veren Beyzadem sahada yer aldığı bir koşuyla üzerindeki hamlığı atan safkan şanslı olur. 

İngiltere Ascot tahminlerini görmek için tıkla

Günün altıncı koşusunda 

Gurubun kalite ismi Aypars İstanbul'da nihayet bir koşu kazandı. Ankara çimine artılarla çıkmasını beklediğim safkan usta jokeyi 27.8 R çalışmasıyla aynaya çok yakın. Ankara'da muhteşem çim performansına sahip Kumma şayet kum da yarışırsa beşinci birinciliğini kovalayacak isimdir. İki isim kötü koşarsa ekürilerden Köyağası Demir pusuda bekler. 

Kara Kamçı Ankara tahminlerini görmek için tıkla 

Pist değişikliğine gidilse bile şablonum geçerlidir.

Sitemizin ayakta kalması ve kalkınması adına tıklamalar konusunda desteklerini esirgemeyen yarışseverlere teşekkür ederiz. 


1. NORMAL ALTILIM

4.1

4.2.3

2-FLASH BANG

10.8.6.4.1.3

6.5.7

3.6.7

1. ALTILIM

4.2.1

4.2.3

2-FLASH BANG

10.8.6.4.1.3.7.5.2

6.5.7.1.2.3.4

3.6.7

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski