18 Haziran Sezer İstanbul At Yarışı Tahminleri

 

Günün birinci ayağında

Sürat koşusunda en şanslı safkan Captain Swing'tir.  Son koşusunu aynı mesafede çimden sentetik piste dönen yarışı lehine iç bariyerden bulduğu boşluğu değerlendirerek aynaya emin adamlarla ilerleyen çim pistte daha iyisini level atlayarak yapacak safkandır. Süratli rakibi Huma Sulyan'a seyri devredecek Captain Swing 800-50-24.8 R çalışmasıyla bire bir performansla aynayı rakiplerinden önde görebilir. 

Günün ikinci ayağında

Kaizbert temsilcisinin bol olduğu yarışta en şanslı isim Kalagay'dır. İstanbul'da 1 koşu gören safkan tecrübe edinip geçen yarış etkilendiği sulu çim pistin aksine daha temiz sahaya çıkacak. Ankara'da çalışmalarına devam eden safkan 55-26.7 R son işiyle aynaya en yakın isim. Kalagay'ı geride bıraktığı yarışta kopup gelen Oğlum Fatih iyi zamanını yakaladığında iyi koşular çıkarmaya devam eder. Sihirbazla ve 43.8-28.8 R çalışmasıyla rakip. Startta oyalanmazsa Black Grape ve aradan dönen 40.8 çalışması elverişli Kuddusi yazılır. 

İstanbul ve Bursa detaylı koşu istatistiklerini görmek için tıkla 

Günün üçüncü ayağında 

İzmir'de beyaz bayrak deyimiyle bir koşu kazanan Sümerhan performansını Bursa'da sürdüremedi. Zil sesiyle önde yerini almasını beklediğim safkandan dirençli bir yarış izleyip tek nefeste aynayı önde geçebileceği yarış izleyebiliriz. Kilosu uygun isim Abone Kocakaya'nın ısrarıyla ve 43-28.5 R çalışmasıyla rakip. Ters sonuç almaya yakın Bozağa'yla bu ayak geçilir. 

Bursa ve İstanbul at yarışı galoplarını görmek için tıkla 

Günün beşinci ayağında

Banko tercihimin olduğu yarışta Can Mete'den bir birincilik daha bekliyorum. Sentetik kumda rakibi Kızxılhan'a kaybettiği yarışında iyi taylar arasında yer alıp çim pistte uzak farkla artırarak kazanan safkan sihirbaz'ın eline almasıyla formunu artırarak aynayı 39.8-26.3 R hazırlığıyla önde geçecektir günün banko ismi. 

Yiğit Can Bursa tahminlerini görmek için tıkla 

Günün kapanış ayağında

Çok sayılmayan aradan dönen Diffrent İstanbul'da güzel koşu çıkartan isimdi. Kaba kum Ankara'da umduğunu bulamayan kısrak sevdiği piste dönüşüyle ve uygun gurupta 36.8-23.6 R çalışmasıyla aynaya en yakın isim. Toparlanan Mi Majör uygun sikletiyle rakip. Kuracağı temposu yadırganmayacak kısrak BALANCE ve denk isimleri yakalayan Anniashvili yer verilecek isimler. 

Sitemizin ayakta kalması ve kalkınması adına desteklerini esirgemeyen yarış sever dostlara teşekkür ederiz. 
 

NORMAL ALTILIM

1.2.8.3.4

3.5.2.6

6.5.3

1.2.3

1-CANMETE

2.8.4.3

ALTILIM

1.2.8.3.4

3.5.2.6

6.5.3

1.2.3.4.5.6

1-CANMETE

2.8.4.3.6.7


Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski