24 Haziran Sezer Ankara At Yarışı Tahminleri


 Sezer at yarışı tahmini 

Günün 1. koşusunda

At Yarışı tahmini İstanbul'dan çim yarışı kazanarak maidena yarış hayatının ilk koşusunda son veren Eshilal ekürinin güvenip kum pistte getirdiği safkandır. Uzak farkı kapattı koşuda aynayı önde geçerken yeteneğini sahaya sürerek ayağı kum piste daha sağlam basacağının ışığını aynayı geçerken belli eden Es Hilal aceleyle getirildiği Ankara'nın havasına 41.4-27.2 ve öncesi çalışmalarıyla alışarak noksansız katılacağı yarışta günün ilk bankosu. 

Günün 3. koşusunda 

3 koşudur geçilmezliğini koruyan Ascot biri çim ikisi kum birincilikler yaptı. Pist değişse bile rakiplerinden daha potansiyelli yarışlarıyla eksiksiz tecrübe kazanan safkan 51.3-24.4 R çalışmassıyla aynayı önde geçerek birinciliklerine bir yenisini daha ekleyip yoluna devam edecektir. İkinci bankom. 

Günün beşinci koşusunda 

İki yarıştır kazanan Kösef denk gurupta bir yenisini daha ekleye çalışacak isimdir. Akın'la ayrı bir uyum ve form tutan safkan 1 haftalık arada kaybetmediği formundan dolayı aynaya en yakın isimdir. Gününde olduğunda iyi sonuçları alabilecek isimlerden Efkarlıefe 27.5 sprintiyle aynayı bulabilir. Aprantisi iyi idare edebilirse tırmanan bir forma sahip Karaateş'ten etkili yarış performansı bekleyebiliriz. Arada iyi sonuçlar alan ağır sikletli Ünalamca, ön guruba yakın gitmeyi seven 43.8-28.4 R çalışması fena sayılmayan Terapist yazılır. 

At yarışı galoplarını görmek için tıkla 

Günün sekizinci koşusunda 

At yarışı tahmini Ankara kumunda üğç koşu iki birincilikle pistin etkili kısrağı Commıttent uzayan mesafede performansından bir şey kaybetmez. İlgililerinin kilo indirimi aldığı kısrağa formda ve yetenekli aprantisi yapılarak güven sağlamışlar. Adana'dan gelen Distinction önünde pist avantajını elinde bulunduran kısrak 1.18-1.03.9-25.5 R 39.9-25.5 Çok R çalışmalarıyla bankom. 

Günün 9. koşusunda 

Aranın ardına iki koşu sığdıran son startında aldığı ikincilikle formuna kavuşan Yiğit Batuhan aprantisiyle bir koşuya çıkıp uyum sağlamıştı. Rakipleri uygunlaşan safkan zil sesiyle önde yerini alabilirse At yarışı tahminim de beyaz bayrak yarışı yaparak aynaya en önde ulaşabilir. 

İngiltere Newmarket tahminlerini görmek için tıkla 

Sitemizin ayakta kalması ve kalkınması adına desteklerini esirgemeyen yarışsever dostlara teşekkür ederiz.2.ALTILIM

3.1.11.4.8

8.7.5.1.13

8.4.3.2.5

5.4//1.8

1-COMMITMENT

3.5//2.7

1. ALTILIM

4-ESHİLAL//6.2

5.2.9.7

1-ASCOT

3.1.11.4.8

8.7.5.1.13

8.4.3.2.5


3 Yorumlar

 1. Eshial kazansın bir daha altılı oynamıcam söz. Anca 2.olur oda belki. İddiaya girecek varsa hodri meydan.

  YanıtlaSil
 2. Siz varya zerre kadar şu işten anlıyorsanız dişimi kırarım.

  YanıtlaSil
 3. İnstagram bankocu76 1 numara
  İlk atım. Diğer yorumlarda bana ait.

  YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski