04 Temmuz Sezer İstanbul At Yarışı Tahminleri


 

Günün birinci koşusunda

Büyük Klup ve Niyazi Polatyar koşularından bir tabela çıkartan Moda usta pilotuyla uygun rakiplerle sahada ter dökecek. 36-23.4 r ve öncesi çalışmaları eksiksiz safkan favori. Tek birinciliğini uzun mesafeli çim yarışında çıkartan El Profesör 49-24.3 R çalışmasıyla rakip. Bursa'da iki iyi koşu çıkartan Dubawi Grandson hata kollar. 

Günün ikinci koşusunda 

Sert guruplarda iyi koşuları alabilen Corcavado yüksek tempolu yarışlardan bir anda istediği seviye gidişata düştü. Uygun rakipleri yakalayan safkan 36.6-23.5 çalışmasıyla aynayı önde geçebilir. Alternatif tekimdir. 

Günün üçüncü koşusunda

İzmir'de kazandığı çim yarışında inatçı ve seri stilini en iyi şekilde kullanan Dr Rock uygun gurupta ter dökecek. Zil sesiyle bir anda bayrağı devir almasını beklediğim safkan 36-23.5 R çalışmasıyla aynayı önde geçecektir günün banko ismi. 

Yiğit Can İzmir tahminini görmek için tıkla 

Günün dördüncü koşusunda 

Ankara'da kısa mesafeli yarışlarda performansını seri stiliyle üst seviyeye çıkartan koşu görerek form tutan kaliteli safkan Kumma cazip rakipleriyle mücadelesinden aynayı önde geçerek ayılmaya bir adım daha yakın isimdir. Kısa mesafede etkili olamayan Subike yüksek tempodan yararlanıp sürprizi yapabilir. Ankara'da iki çim yarışı kazanan Çilingir formda geldiği İstanbul'dan adını tabela yazdırıp ayrılırsa şarşırtıcı olmaz. Uygun guruba düşen Ova Kartalı ve pisti seven bekleme yapmayı tercih edecek Bana Müsade şans verdiğim isimler. 

At yarışı galoplarını görmek için tıkla 

Günün altıncı koşusunda 

Sentetik ve çim pistte iki koşu kazanan kalite kısrak Perfectly Splendid usta jokeyiyle ve 1.02.4-24.7 R çalışmasıyla favori. Adana ve Ankara'da başarılı koşular üstelenen Gökdenizim Ahmet Çelik'in favoriden vazgeçip tercih ettiği isim olmakla ve 50.2-25.5 R çalışmasıyla rakip. Bursa'da kazanarak başlayan Aegean Finale ekürinin güvendiği isimlerden. Hata bekler. 

Kara Kamçı İstanbul 2. ALTILI ganyan tahminini görmek için tıkla 

Sitemizin ayakta kalması ve kalkınması adına desteklerini esirgemeyen yarışsever dostlara teşekkür ederiz şansınız bol olsun..


NORMAL ALTILIM

3-5-4

1-CORCAVADO

1-DR ROCK

3-5-10-1-6

1-2-3-4-5-9

6-3-1

ALTILIM

3-5-4

1-3-2-6

1-DR ROCK

3-5-10-1-6

1-2-3-4-5-9

6-3-1-7-5

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski