16 Temmuz Kara Kamçı İstanbul At Yarışı Tahminleri


Yazarlarımızın günlük at yarışı tahminleri ve diğer içeriklerimize aşağıdaki bağlantıya tıklayıp ulaşabilirsiniz.. 

 At yarışı tahminlerini görmek için tıklayınız 


SPEEDY ROCK

5 gün önce burada daha sert grupta düzlük boyunca dirençli görüntü ortaya koyan kısrak grubunda kalitesiyle en önünde yer alıyor. Geçen koşuda ekürisine fedai koşmasaydı belki daha iyi yerde bitirme fırsatını yakalayabilirdi. Performans açısından bakıldığında ise en ciddi rakip olan Olivya uzun mesafede daha etkili bir kısrak. Gördüğü koşular ile kazanabilecek forma ulaştığını düşündüğüm Speedy Rock günün ilk bankosudur. 

ROBERTA MIA

At yarışı tahminlerin de Yarış hayatına bu pistte kazanarak başladıktan sonra Gr-3 Sadun Atığ koşusunda öndeki sert temponun uzağında kalıp, virajı da en gerilerde dönmesine rağmen etkili performansıyla ikinciliği almıştı. O gün koşuyu sonlandırırken 1.11.05 yaparken de rakiplerinden daha iyi derece çıkartan kısrak, 24.8 rahat kısa sprintiyle günün ikinci bankosudur. 

REGARDLESS

Son yarışı ölçü olmayan safkan denk grupta en şanslı safkan konumunda. Kaba kumda 5 koşu kazandıktan sonra İstanbul'da sentetik pistte iki başarılı yarışı var. Mesafede koşulan Burhan Karamehtwe koşusunda ikinci olurken Romanı Kalibre gibi sert rakibe çarpılmış, ancak mücadelesinde dolayı taktir kazanmıştı. Bugün Like The Stars önde ısrarcı olmaz ise tempoyu da üstlenecek isimdir. Rakipleri uygun Regardles, 1200-1.17.3, 1000-1.04.5, 400-24.7 rahat galobuyla birinciliğin en güçlü adayıdır. 

Detaylı Koşu istatistiklerini görmek için tıkla

TAGOR

At yarışı tahminleri Bu safkanın iki koşu önce binicisinin ne kadar hatalı bindiğinden bahsedip, cazip konumda katıldığı son performansında ise ilk sırada şans vermiştim. Ancak o günde bir çok jokey hatasına maruz kaldı. Önde tempoyu kuran Güvendik stiline ters önde tempoyu kurunca hemen ardında sıkmadan ikinci olarak takip etmiş, düzlüğü iç bariyerde yerini kaybetmeden dönmesine rağmen, hem 300 direği geçilirken yediği tampon hem de o andan itibaren toparlanması uzun sürünce, yarışı dışa açılıp önde birincilik mücadelesi içerisindeki rakiplerinin dışına çıkarak üçüncü sırada koşuyu tamamlamıştı. Baştan sona yapılan hataların aksine bugüne baktığımızda bence stiline yakışacak biniciyle sahaya çıkacak.  Önceki koşu performanslarına bakarsak, tek eksiği kamçıyı biraz daha fazla kullanabilecek bir jokeydi. Hışman'ın Tagor'a biraz daha sert davranacağını düşünüyorum. Mesafenin uzaması ve grubun daha zayıf hale gelmesiyle Tagor 800'ü 57, 400'ü 27 rahat işiyle günün banko bir diğer banko ismidir. 

JACK SPARROW

Koşu gidişatı bence sonuca da etki edecektir. Başta didişecek Romolo, Jettay, Azmantor ve hatta Golden Pass gibi seri bir çok ismin sert mücadelesi Jack Sparrow'un istediği gidişatı yakalamasına neden olacaktır. Bu ve bunun gibi grupları daha önce sentetik pistte geride bırakan safkan, çekişmeli, ve seyir zevki güzel koşunun düzlüğünde 1200'ü 1.17, 1000'i 1.03.5, 400'ü 25 rahat işiyle istediği sonucu almaya at yarışı tahminlerinde çok yakın duruyor.

Bol şans.. ALTILIM

7-SPEEDY ROCK

8.9.11.6.1.7

1.4.2.3

1-ROBERTA MIA

7.3.1.11.12

4.2.6//5

2-TAGOR

1.3.5.6

4.2.7//3

3.6.10.7.2//11.9

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski