30 Temmuz Kara Kamçı İstanbul At Yarışı Tahminleri


 

CAMUZDEVRAN-YAMAÇBEYİ

Ücretsiz at yarışı tahminleri Doğu illerinde sezonu açıp form tutmak ve sıkıntılarını atlatmakta biraz güçlük çekse bile Ankara'ya götürüldükten sonra etkisiz görüntüsünü 2200 çimde atıp tabela içerisinde yer bulan safkan geçen hafta da Bursa'da iyi performansla yarıştan üçüncü olarak ayrılmıştı. At yarışı tahminlerinde Bugün sertleşen grupta gidişattan  faydalanabilir. Ekürisi Yamaçbeyi'de tekrar form tuttu. Bu ikiliden biri bugün kilo faktörünü lehine çevirip ters sonuca imza atabilir. 

TRACTOR

At Yarışı Tahminlerinde Kış sezonun bu kum pist yarışları ile geçirip zaman zaman iyi sonuçlar alarak tamamlayan safkan, çim pistte farkını ortaya koyup sınıf atladı. Adana, Bursa ve iki koşu Ankara'da dört çim pist birinciliği ile sorunsuz çıktı. Zaten İstanbul'da da gördüğü tek koşusu gruptu. Vector ve Yıldız Tozu gibi iki klas ismin ardına konumlanırken, piste biraz yabancı kalmış ancak koştukça açılan ve işine yarayabilecek tempolarda grup farketmeksizin potalayacak isim olarak bugüne geldi. Önde Jettay'ın sakin ve rolanti şekilde ayarlayacağı tempoyu pek fazla ara açmadan takip edeceğini düşündüğüm Tractor, Ankara iç pistinde gerçekleştirdiği 800'ü 51.3, 400'ü 25.3 rahat galobuyla günün banko ismidir. 

Detaylı Koşu istatistiklerini görmek için tıkla

At yarışı galoplarını görmek için tıkla

CEVHER-DEMİRPERDE

Önde yalnız başına kaldığı koşularında ne kadar etkili bir isim olduğunu Ankara'da kazandığı kum koşusunda ortaya koyan isim bugünde yalnızlığı hissedecek ancak, temponun çok düşük olması da işine pek yaracak gibi durmuyor. Çünkü bu safkan yanına bir isim almaz ise mücadele gücünü çabuk kaybediyor. Ankara'da kaybettiği 2400 mesafeli çim koşusunu hatırlarsak, Oğuzboylu ve Hızlıahmet transit şekilde yanından sıyrılmış, sonradan toparlasa da ikinciliği almıştı. Bugün bunu bu koşuda yapabilecek tek isim Demirperde. Eğer bu isimde düzlüğe kadar bekleme tercihi yaparsa Cevher ile lüte girmek zorunda kalabilir. At yarışı tahminlerinde Ankara'da 800'ü 56.9, 400'ü 28.1 çalışarak işiyle koşuya katılacak safkan favorimdir. 

ABD bahis sitelerinin SARATOGA tahminlerini görmek için tıkla


ALTILIM

2.6.7.4.9.8

6.5.1.4

5-TRACTOR

1.3.2.6

4.5.2.8

7.9.5.4.11

NORMAL ALTILIM

2.6.7.4.9.8

6.5

5-TRACTOR

1.3

4.5.2.8

7.9.5.4.11


Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski