06 Ağustos Kara Kamçı Bursa At Yarışı Tahminleri


 

HONORABLE 

İstanbul'da art arda iki birincilik alan safkan bugüne denk rakipleri geride bırakmıştı. Orta mesafede iyi sonuçları denk gruplarda alabiliyor. Son katıldığı kısa vadeli yarışta düzlükle grubun içerisinde yer almasına rağmen sert rakiplerine karşı etkili olamamış tabelanın son sırasında yer edinmişti. Bugün temponun düşük seyrinden faydalanmasını beklediğim Honorable, ilk sırada şans verilmesi gereken isimdir. 

BLACKBALL

Koşu çok süratli başlayacak. Başta My Royal Sun, Dilim Yandı, Look Star, Sarperhan ve öne yakın konumlanmasını beklediğim You Newer Know isimli safkanlar tempoyu yüksek tutacaklardır. Bu saydığım isimler arasında My Royal Sun öne çabuk düşecek isimdir. Black Ball ise bu sezon henüz birincilik alamadı. Ancak bugün rakipleri uygunlaşan bu safkan tempodan da faydalanıp istediği sonucu almaya çok yakın görünüyor. Özellikle düzlük sprinti kuvvetli olan safkan İzmir'de benzer yarışlarda kendine yakışır sonuçlar almıştı. 1 aya yakındır start almasa da galoplarını düzenli sürdüren Blak Ball, 1000'i 1.03.7, 400'ü 24.7 rahat işiyle birinciliğin en güçlü adayıdır. 

Detaylı Koşu istatistiklerini görmek için tıkla

At yarışı galoplarını görmek için tıkla

KINGS IMPACT

Kış sezonu kapandıktan sonra Ankara'da çim yarışlarına katılan ilkinde kötü sonuç alsa da 1 ay önce Kalite rakibi Dynamite Power'a düzlük boyunca iyi mücadele etsede potada teslim olmuştu. Safkan kuma daha yatkın. Adana pistinde iki koşu galibiyeti var. Bugünde tempoyu üstelenebilirse şansı daha da artar gibi. Yine Ankara'dan düzenli galoplar ile gelecek Kings İmpact, 800'ü 50.4, 400'ü 24.7 rahat işiyle denk grupta günün banko ismidir. 

İngiltere Brihton At Yarışı Tahminleri ve Bahis oranlarını görmek için tıkla 

YİĞİT LAMİH

Kilosu ağır olsa da grubun uygunluğu ile bunu kapatacaktır. Kış sezonunu Adana pistin de geçiren safkan zaman zaman etkili olup, tempo kurduğu yarışlarda bir akznaıp tabela da gerçekleştirmişti. Bugün kalabalık grupta işi biraz zor ancak, tempoyu belirleyebilirse beyaz bayrak ayna yarışı yapabilir. 

Bol şans.

Sitemize desteklerini esirgemeyen yarışsever dostlara teşekkür ederim. ALTILIM

1.3.10.6.7

3.14.8.10.1

2-KINGS IMPACT

2.5.1

7.1.2.4

1.2.15.3.7.5.18

NORMAL ALTILIM

1.3.10.6.7

3.14.8

2-KINGS IMPACT

2.5.1

7.1.2

1.2.15.3.7


Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski