19 Ağustos Kara Kamçı Ankara At Yarışı Tahminleri


 

KANARHAN

Son koşularında toparlayan safkan şartlı koşuda rakibi Seçerbey'e son anda teslim olduktan sonra yaşça büyük isimlerin yer aldığı koşuda 200 direği geçilene kadar kolay gelmiş sonrasında ise numarayı kimseye vermemişti. Bence ikinciliği sırada yer aldığı son kum yarışı da göz alıcı olmakla beraber gerisinde sert sayılabilecek isimleri tabelanın diğer sıralamalarına itmişti. Yarışa gelince ağır kiloda koşacak Tahir Baba veya Yeltaybey ikilisinden biri tempoyu üstlenecek gibi. Oğlum Ahmet ise bu iki ismi 1000 direği geçlince sıkıştıracaktır. Bu rakiplerin aksine beklemeyi iyi yapabilen ve elinde sermayesi bol şekilde düzlüğe girmesini beklediğim Kanarhan'ın lehine gidişat ve uygun rakipleri yanında birinciliğe çok yakın görünüyor. 

HERMIONE GRANGER

Son yarışında Mariposa ve tempoyu üstlenen Zima Blue ikilisinin ardına hızlı giriş yapan kısrak 800 direği geçilince de numarayı rakiplerinden çalış düzlüğe çok rahat kantarmada girmişti.Ancak kısrak koşu içinde dili kaçınca şansızlık yaşamış 200 direği geçilirken ise temposu git gide düşünce yine grupta yer alan Tulup Hanım'ın sert sprintine kolayca teslim olmuştu. Bugün aynı hataya düşmeyecek gibi duruyor. Startla beraber tempoyu kurmasını beklediğim Hermania Granger 1000'i 1.03, 400'ü 24.7 rahat iş gerçekleştirdi, favoridir. 

Detaylı Koşu istatistiklerini görmek için tıkla

At yarışı galoplarını görmek için tıkla

ASLANSEDA

İstikrarsız isimlerin bir arada toplandığı koşunun favorisi en iyi durumda görünen Aslanseda'dır. İki koşu önce tabelanın hemen dibinde beşinciliği gruba nazaran gayet iyi olan kısrak, son üçüncülüğünde ise Atlas Çiçeği ve Benzenci ikilisinin hemen ardına konumlamıştı. Koşunun gidişatı da öyle sert olmayacak. Koşu görerek form tutan Aslanseda rakiplerinin bir adım önünde şans verilmesi gereken kısraktır. 

İngiltere York At Yarışı Tahminlerini görmek için tıkla 

CANMETE

Çim ve sentetik pistte etkili olup koşu kariyerine bir grup-2 galibiyeti sığdıran safkan kum pisti daha farklı koşacaktır. Hem anne hem baba kan hattı kum piste çok yatkın. Yarış yaşamına bir çok grup koşu galibiyeti sığdıran Derhadır, yine kaba kum da etkili olan Tasasız ve bir grup-3 galibi Kaman ile anneden kardeş olması piste ilk defa çıkmasının açığını kapatacaktır. Önde bir çok isminde tempoya gireceğini düşünüyorum. Bundan faydalanmasını beklediğim Can Mete, 1200'ü 1.22.8, 1000'i 1.06.5, 400'ü 25.3 rahat, 600'ü 41.3, 400'ü 27 çok rahat yakın iç pist galoplarıyla günün banko ismidir. 

Sitemize desteklerini esirgemeyen yarışsever dostlara teşekkür ederiz. 


NORMAL ALTILIM

5.3.6.10

4.1.5.6

3.1.2.4.5

3.2.5.6

8.1

2-CAN METE

ALTILIM

5.3.6.10

4.1.5.6

3.1.2.4.5

3.2.5.6.7

8.1.7.2

2-CAN METE

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski