01 Eylül Sezer İstanbul At Yarışı Tahminleri


 

Günün 1. ayağında 

Günün en zor ve kalabalık koşusunda yaşça büyük ve tecrübeli isimler arasında koşacak King Ova favorim. İki yarış seri yakalayan safkan uzun mesafede performansını artırdı. Süratli koşuda hafif sikletini değerlendirerek 53-26.4 R çalışmasıyla aynayı önde geçmeye çalışacaktır. Ağır kilosuyla şans yaratmaya çalışacak Yavuzum kalitesiyle mutlaka yazılmalıdır. İki koşu aksayan Engel Yok, Bursa'da 53 iç pistte hazırlık yaptı. Şansı var. Koşuya tempo yükleyecek  Hodor ve bu koşuları seven jokeyiyle aynayı bulmaya çalışmasını umduğum Pericles şanslı olur. 

Günün ikinci ayağında 

Başarılı iki sert gurup koşusunda elinden gelenin fazlasını yapan Wanpir yetenekli aprantisiyle aynayı önde geçmeye ilk aday isim. Ankara'da çalışmalarını sürdüren safkan 58.5-27.7 R çalışmasıyla düzlükte atacağı etkili sprintle rakiplerinden bir anda sıyrılabilir. Koşuyu sürükleyecek Yetimali önde rahat kalacağı gurupta bayrak yarışı yapabilir. Formunda düşüş yaşayan Yalçın, arada sonuca varabilecek sprintiyle sürprizler yapan Daloğlu ve formda aprantisiyle 1.11.5 R çalışmaya yapan Lazoğlum sırası tuttuğum isimler. 

Günün üçüncü ayağında 

Performansını sürekli yukarıya çeken Katsu son yarışta kendini aynaya atamadı. Rakipleri denk sayılan Kısrak 1.02-23.8 ve 23.8 sprintiyle bu haftayı gurupta en iyi geçiren isim oldu. Kantarmasını tanıyan sikletiyle aynaya ulaşmaya çalışacaktır. İlk çim yarışında duraklayan Pendulum Karataş'ın bir daha tercihi ve sentetik kumda iyi koşma ihtimaliyle 24.8 çalışma yaparak hazırlandığından rakiptir. 

Günün dördüncü ayağında

Uygun gurupta şansını deneyecek Deniz Şövalyesi Gr-1 koşu ardı kum pistte etkisiz kaldı. Rakipleri uygunlaşan safkan sevdiği çim pist ve usta jokeyiyle 1.13.2-58-28 çok rahat hazırlığıyla günün bankosu olarak aynayı önde geçer. 

Güney Afrika at yarışı tahminleri ve bahis oranlarını görmek için tıkla 

Günün beşinci ayağında

Süratli başlayacak koşunun favorisi mesafeni bulduğuna inandığım Red Orchestra olur. Zil sesiyle önde yerini alıp rakiplerine tempoyu kabullendirecek safkan aradan dönüyor. 49-24.8 R çalışmasıyla favori. Uygun gurupta koşacak Hyper Loop rakibinin hatasını bekleyecek. Ankara'dan kazandığı koşuyla moralli gelecek Tırmıl Efesi 51-24.5 R çalışmasıyla sonlarda bindirecektir. Son iki yarışı ölçü sayılmayan Thor The Wings 49.2-23.8 R çalışması ve sevdiği mesafede yazılır. 

Detaylı Koşu istatistiklerini görmek için tıkla

At yarışı galoplarını görmek için tıkla

Günün kapanış ayağında

Her sonuca açık yarışın favorisi son zamanların formda ismi Temperance. Binicisiyle uyumu düşünüldüğünde denk rakiplerinin arasından sıoyrılıp aynaya atlamaya çalışacak en şanslı isimdir. Start problemi yaşamazsa Asude Sultan 24.7 R çalışmasıyyla zorlar. Bursa'da bayrak yarışı yapan Queen Flowers ve son koşuda kıpırdayan Crazy Maku Ankara'dan formda gelen Yek To Renk, sürprizde Age Of Hearts ve Miss Belgrade kuponlarda bulunmalıdır. 

Sürpriz bankolu Kara Kamçı İstanbul tahminlerini görmek için tıkla 

NOT: Sitemizin ayakta kalması ve kalkınması adına desteklerini esirgemeyen yarışsever dostlara teşekkür ederiz. 


ALTILIM

1.11.13.5.7.9.10

1.8.3.7.9

2.4

3-DENİZ ŞÖVALYESİ

4.5.1.3

4.1.7.9.13.8.6

NORMAL ALTILIM

1.11.13.5.7

1.8.3.7.9

2.4

3-DENİZ ŞÖVALYESİ

4.5.1.3

4.1.7


Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski