07 Eylul Kara Kamçı Ankara At Yarışı Tahminleri

Günün sürpriz ve favori atları, yazarlarımızın geniş yorumlu tahminlerine aşağıdaki bağlantıya tıklayıp ücretsiz şekilde ulaşabilirsiniz.. 

Yarışanat altılı ganyan tahminlerini görmek için tıklayınız 

DAHİ KIZ

Altılı ganyan tahminleri başlangıcında Henüz kalitesini performansına yansıtmayan kısrak yavaş yavaş toparlıyor. Burada kısa mesafeli iki yarışta tabelanın son sıralarında yer alıp, tecrübe kazandıktan sonra, son olarak kısa vadeli yarışta sert grupta etkisiz kalmıştı. Bence bugün yeterli mesafeyi bulup, rakipleri de denkleşen Dahi Kız ilk sırada şans verilmesi gereken isimdir. Grubun kaliteli isimlerinden bir tanesi olmasına rağmen istediği sonuçları alamayan Arifcan, 1000'i 1.11 işiyle biraz olsun eski tutukluğundan uzaklaştı. Bugün ters sonuca imza atabilir. Bu iki isim atlanmamalı. 

TEKKURŞUN

Grup hem kalabalık, hem mesafe biraz kısa olduğundan pek emin olamadım. Ancak rakipleri içerisinde ön tarafı çok isteyecek ve tempoya erkenden girebilecek Rındamın harici bir isim yok gibi görünüyor. Kum pistteki son yarışını ölçü almaz isek, bir yarış önce performansı iyiydi. Yine bu rakipler yanında koşuyu önlerde kabullenmiş düzlükte de artıramayınca tabelanın son sırasına yerleşmişti. 27.2 kısa işiyle Tekkurşun'a şans verilmelidir. 

RIFKI DAYI

Altılı ganyan tahminleri sürpriz atı olarak Yarış hayatına kum pistte iyi başlangıç yaptıktan sonra kötü sonuç aldığı ve altıncı sırada bitirdiği 1400 mesafeli çim yarışında performansı bence kötü değildi. Son startında ise önde lüte giren iki rakibinin kuyruğuna yapışınca stili dışı koşmuş, düzlükte aldığı avansı potaya taşıyamamıştı. Bugün önde konumlanacak Multijet ve ciddi rakibi Lemis'i yine yakın markaja alacağını düşünüyorum. Fakat sprintini biraz daha uzun tutarsa daha etkili olabilecek bir isim olarak yarışlarında iz bıraktı. Mesafenin uzamasıyla bu şansı yakalaması muhtemel Rıfkı Dayı, son işi olan 800'ü 57.7, 400'ü 27.7 rahat galobunda potaya canlı girerken fit görüntüsüyle de dikkat çekmesini bildi. Maidena veda edecek isim olduğuna inanıyorum, günün banko ismidir. 

DELİOĞLAN

5 aylık aradan sonra iki koşuyu uzun mesafede gören safkan eksiklerini bir bir atlattı. Özellikle son iki çalışmasını sahada en iyiler arasında tamamlayıp iyi dereceler çıkardı. Bugün bence rakipleri de uygun. Adana'da en son katıldığı kısa mesafeli çimde de mesafeye yatkın görüntü ortaya koyan Delioğlan. 1000'i 1.12.3, 400'ü 30.3 rahat ve 600'ü 43, 400'ü 28.5 rahat işleriyle altılı ganyan tahminleri sürpriz köşesinde mutlaka kuponlardaki yerini almalıdır.!

Sitemizin ayakta kalması ve kalkınması adına desteklerini esirgemeyen yarışsever dostlara teşekkür ederim, şansınız bol olsun.. 

2. NORMAL ALTILIM

9.2.5

7.6.3

4.2.3.6

4.2.3

2-RIFKI DAYI 

8.9.1.4

ALTILIM

9.2.5.7.11

7.6.3.8.11.5

4.2.3.6

4.2.3

2-RIFKI DAYI 

8.9.1.4.11.10


Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski