11 Eylül Kara Kamçı Ankara Altılı Ganyan Tahminleri

 

ALLÖŞŞŞ

Kazandığı yarışta günün bankosu olarak önerdiğim ve beni mahçup etmeyen safkan için işler bugün yolunda gitmeyebilir. Normal şartlarda kendi gibi koşsa bu rakiplerini zorlanmadan geride bırkabilecek güç ve kaliteye sahip.Ancak 1 hafta önce pistte yer alıp potaladıktan sonra yine dinlendirildi. Bugünkü rakipleri de geçen güne göre daha zorlu. Yinede performansını sahaya tam yansıtırsa kazanmaya en yakın isimdir. Doğu illerinde kaba kum koşularını iyi koşup önce Adana çiminde bir uzun mesafeli yarıştan kazanarak ayrılan Özkardaş'ın son üç performansı ise burada. Bence kum pistte daha iyi koşabilen bir isim. Rakipleri denk Özkardaş'tan 800'ü 51.9, 400'ü 25.6 rahat işiyle sürpriz gelebilir. 

STAR OF ODESSA

Bu tay bence bugün birinciliğe en yakın isim olarak duruyor. Piste getirildikten sonra yalnızca bir çalışma yapıp 800'ü 50.2, 400'ü 26.2 çok rahat ile potayı geçti. Baba Native Khan'ın temsilcilerinin ilk koşularında başarılı olmaları ve anne Balerina'nın iki gr-1 Sürat koşusu galibi Ballıkaya ile kardeş olması safkanı cazip hale getiriyor. 1300 mesafeli çim yarışı başlangıcıyla koşuya hemen adapte olmasını beklediğim kaliteli isim Star Of Odesa öncelikle kuponlardaki yerini almalıdır. 

SİGOŞ

İlk iki koşusunu kum pistte koşup birinde maidendan çıktıktan sonra ilgilileri tarafından çim pist tercihleriyle iki yarış daha gören Sigoş, o performanslarında sahada iyi işler yaptı. Bence iki yarışı da kaybetmesinin sebebi mesafenin bugüne göre kısa olması. GR-2 MDEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ koşusunda üçüncü olurken koşu gidişatı tam istediği gibi seyir edip tempo çok yukarılara çıkmıştı. Ancak o yarışta düzlük dönülür dönülmez tam yarışı lehine çevirecekken önü kapanmış, yoıl bulana kadarda koşu bitmişti. GR-1 KARAYEL koşusunda da bir önceki yarışına yakın tempo oluşmuş, ancak bugün biraz gerilerde beklemeyi tercih edince, kazanan rakibi daha akıllıca davranıp iç bariyerden işi bitirmişti. Kazanabileceği mesafeyi uygun grupta lehine çevirebilecek hazırlıklara sahip Sigoş, 1000'i 1.01, 400'ü 24.7 işiyle günün banko ismidir. 

Bol şans.

Sitemizin ayakta kalması ve kalkınması adına desteklerini esirgemeyen yarışsever dostlara teşekkür ederim. 

NORMAL ALTILIM

7.4.6.3.8

6.1.8.3

9.4.5.1.3.7

5.4.6

5-SİGOŞ

3.2

ALTILIM

7.4.6.3.8

6.1.8.3

9.4.5.1.3.7

5.4.6.2

5-SİGOŞ

3.2.8.1

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski