24 Eylül Sezer Bursa At Yarışı Tahminleri

 

Günün 1.ayağında

Rotovatör gibi güçlü bir isme diş geçiren kısrak Kulkızı tecrübeli rakiplerle kapışmasından aynayı 1.16.5-1.03.2-26.5 R çalışmasıyla önde geçebilir. Rakibine aynı yarışta teslim olan Quic Key düzlükte geç saldırınca ikincilikle aynayı geçmiş isimdi. 1.06-26 R çalışmasıyla guruba yeni katılan isimlerin ikinci, sırasında yer alıyor. Binicisi Onur'la bayrak yarışı yaparak aynı önde geçen Hep Birinci ve derecesiz kaldığı yarışın ardına iyi hazırlanan 1.03-24.4 R çalışmasıyla Halo Dayı bu ayağa yeterlidir. 

Günün 3. ayağında 

Dört ayrı pistte performanslarıyla aldığı birincilikler örtüşen Aklıselim tabela dışı son yarışında ne sebepse pistte baştan sona ısınamadan aynayı geçti. Bursa'da iki yarış evvel sert guruptan aldığı birinciliği çok değerli olan safkan Ankara'da çarpıcı çalışmalarıyla iç pisti 28'le geçen safkan uygunlaşan isimlere sprintine geç başlamazsa diş geçirecek güçtedir. Günün bankosu. 

Günün 4. ayağında 

Eser ve Yeltay'ın süratli yapılarıyla koşuya baştan ağırlıklarını koyarak rakipelerini geride tutmalarına yetebilecek avantajı sağlayacaktır. Düzlükte ortalığın karışacağına inanıyorum. Sprinter veyahut yakın markajda olarak virajı dönecek isimlerin şanslarını yüksek görüyorum. En önde inandığım isimse Tunç Siperi'dir. Anlam katamadığım performans sergilediği son yarıştan çıkarak çalışmalarını sürdüren safkan 41.3-27.4 R galopla aynaya en yakın isimdir. Eser'in tıklandığı anda devreye girecek Yeltay, mesafeyi sevip toparlanan 1.11 çalışmasıyla güvendik, Bursa pistinde her vakit iddaalarını ortaya koyan ekürisi isimler Sinoplu Merve ve Mehtar bu ayakta ön planda tuttuğum isimler. 

Günün 5. ayağında 

Gurubun istikrarlı ismi ve son üç yarıştan iki defa aynyı önde geçerek ayrılan Uçansoylum İzmir'de çalışmalarında istikrarını koruyan dereceler çıkartarak Bursa'da şansını binicisiyle yaptığı 42.7-27.2 R çalışmasıyla deneyecek. Uzunu seven ekürili Havzalı koşu önceki 42.3-27 rahat çalışma yaptı. 3 aydır koşmuyor dinçlikten etkilenmezse rakip olur. Rakiplerini daha öncesinde mağlup eden Tatlıçağ bu ayağa yeterlidir. 

Sitemizin ayakta kalması ve kalkınması adına  desteklerini esirgemeyen yarışsever dostlara teşekkür ederiz. 

ALTILIM

2-6-4-8//1-3

7-6-12-10//2-11-5

1-AKLISELİMSİN

8-6-3-5

3-4-6

3-8-1//2

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski