02 Ekim Sinan Sertaç Ankara At Yarışı Tahminleri

 Nasılsınız abilerim, Gidişat Uzmanı Sinan Sertaç kardeşinizi özlediniz mi? Ben sizleri çok özledim vallahi. Şu pandemi döneminde ekmek derdine düştüm, size zaman ayıramadım. Kendimi suçlu hissetsem de bu hatamı telafi edeceğimden şüpheniz olmasın. Sizi çok seviyorum. Sağ olun, var olun. 

PANAGEA // ARSLANBAY

Sinan Sertaç kardeşinizin tay yarışlarında ne kadar şanslı, bilgili olduğunu unutmamışsınızdır umarım. Aldığım duyumlardan yola çıkarak size ön sıradan iki at söyleyebilirim. Biri Panagea, diğeri de Arslanbay. İkisinin de çok hazır durumda olduğu kulağıma geldi. Hatta Panagea'nın fitliğinden kimsenin şüphesi yok. Yine de tay yarışıdır, bu programda riske girmeye değer mi bilmiyorum. Ben size söylemiş olayım. 

FİLİBYA - SÖNMEZBEY

Man Of Heart'la Gray Shadow'a bir de Kraliçe Elmas'ı eklersek önde temponun pek de yavaş olacağını söyleyemem doğrusu. Bu üçlünün arkasında Thums Up, Sönmezbey, Filibya üçlüsü olur. Bu yarışın sonu, daha başından belli olur. Eğer ben yanılırsam, ön tarafta birini boş bırakırlarsa bitirebilir. Ama böyle olma şansı biraz düşük. Bu yüzden sonlarda Filibya'ya Sönmezbey fena bastıracaktır. Öndekiler de yıprandığı için onlardan sıyrılacaklarını düşünüyorum. Ama gel gelelim Sinan Sertaç kardeşiniz bu koşudan işkilleniyor. O yüzden de kapatıyor. 

SERTBERK

Çelikcan kafayı alır, kimseye de vermez. Bilirhan'la Boraks da onun yakasından düşmez. Sertberk her zamanki gibi bunların arkasında konumunu alır. Özşimşek onu kollarken Deniz Şövalyesi, Canmete bunun gerisinde bekler. En geride de Silahlı olur. Çok iddialı olmayan Tekinci'yle Tarsus Şelalesi de güçleri nispetinde koşuya dahil olurlar. Düzlüğe çıkılırken Bilirhan Çelikcan'dan sıyrılmak için hamlesini yapar. Düzlük üzerinde dışarılarına çıkan Sertberk ikisinden de sıyrılır. Bilirhan mücadeleden kopmaz ama bu esnada içerilerden Deniz Şövalyesi, dışarılardan Canmete, Silahlı derken onu da Karataşlı Özşimşek takip eder. Ama ne yaparlarsa yapsınlar Sertberk'e diş geçiremezler. Boraks'tan da bugün ters yarış bekliyorum. Bahisçiler için altını çizeyim.

DEMİRPERDE

Bu mesafede Bildenhan kafayı kolay kolay bırakmaz. Aypars da onu bırakmaz. Cevher de bunların arkasına yatacaktır. Onun dibinde Oğuzboylu'yla Demirperde, arkalarında Mega Star ve Kardeşcan derken Cevher öndekileri viraja gelmeden sıyırır. Bildenhan inatçıdır ama o artık bir yaşlı kurt, o yüzden direnemez abilerim. Cevher öne sarkar sarkmaz Oğuzboylu hamlesini onun dışına doğru yaparken Demirperde de boş durmayacaktır. O da dışlarına gelir. Derken son 300'e doğru geriden Kardeşcan'la Mega Star'da saldırıya geçer. Fakat Demirperde büyük ihtimalle o ana kadar işi bitirmiş, birkaç boy da avantaj almış olur. 

LUCKY FOOT

Ateşin Kanatları kafayı kimseye bırakmaz. Pastor de ondan liderliği ister ama alabilir mi bilmiyorum. Muhtemelen peşine takılır. Arkalarında Atıcı Bey, onun arkasında Lucky Foot, onun da dibinde Lord Of Game ilerler. Charlatan en geride pusuya yatar. Düzlüğe doğru Ateşin Kanatları, iyice Pastor'un markajına girer. Atıcı Bey viraj dönülürken hamlesini yapıp öne atlar. Bunu gören Lucky Foot da boş durmaz. İkisi arasında bir çekişme başladı derken içeriden Ateşin Kanatları da pes etmemeye çalışır. Ama nafile. Önde Lucky Foot ve Atıcı Bey kapışırken bu defa dışarıdan Lord Of Game, onun da dışından Charlatan'ın atakları başlar. Ama Lucky Foot işi bitirmeye yakındır. Büyük olasılıkla da bitirir abilerim ama biz burada sürpriz aramayı da ihmal etmeyelim. 

Yiğit Can İzmir tahminini görmek için tıklayınız 

REGINA LUNA - KING OF APPROVE - KING THE GLORIOUS

Bugün King The Glorious kafaya çıkar, belki bırakmazlar ama çıkarsa da çok tehlikeli olur. Çıktığı gibi bitirebilir. Dinçlikle koşacak, muhteşem orjinli abilerim. Aman dikkat! Regina Luna'nın sonlarda geriden rüzgar gibi eseceği, King Of Approve'un içeriden kasırga gibi kopacağı garanti. Ben bu yarışı üçü arasında görüyorum. Diğerleri benim için koşmaz.  

Sayın abilerim, hep destek tam destek. Siteyi hep beraber ayakta tutacağız. Büyütüp geliştireceğiz. Arkamızda durun ki şu paralı sitecilere dersini verelim. Sağ olun, var olun. Şansınız bol olsun. 

Sinan Sertaç Ankara At Yarışı Tahminleri

5.2.3.1.6.7
1.2.6.5.4.3
7 SERTBERK BANKO

6 DEMİRPERDE // 3.2.7
6.4.2.1.5
3.9.10

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski