06 Ekim Sinan Sertaç Elazığ Altılı Ganyan Tahminleri

 


Abilerim Elazığ'da, Urfa'da, Diyarbakır'da gidişat filan sökmüyor. Kafayı alan gidiyor, bir önceki koşusunda sıfır çeken bir sonrakini kazanıyor. Diyeceğim o ki biraz his, biraz bilgi, pek çok da şansı bir araya getirince buraları bulmak zor değil. Üçü de Sinan Sertaç kardeşiniz de bol bol var. 

KUL DOSTU - KARA TURBO

Son beş yarışından üç birincilik çıkarmış Kul Dostu'yla kısa, orta, uzun demeden kazanmasını bilen Kara Turbo karşı karşıya. Bu mesafelerde çok iyi koşan tazı Kılavuzağası'nın Kara Turbo'yla eküri olduğunu da unutmayalım abilerim. 

SERDAR KHAN

Mesafe biraz daha uzun olsa verirdim Serdar Khan'ı banko, patlatırdım Elazığ'ı, alırdım ikramiyeyi. Daha önceki senelerde Yıldızhan'la kapışan, Roughneck'i, Anka'yı, Karaderviş'i geçen Serdar Khan, bir yıl sonra koştuğu yarışta gözüme çok hoş göründü. Son iki yüze kadarki mücadelesiyle de bugün bomba yapmaya hazırlandığını söyledi. İzleyip görelim. 

İNGİLİZ SENE

Urfa'daki ilk yarışında en gerilerden önlere yağ gibi akıp ikinciliğe girdiğini nasıl unutabilirim? Üç aya ara vermek zorunda kalmasaydı ilk koşusunda banko yazacaktım. Şimdi yarış gördü, daha hazır, daha fit. İsa Akyavuz da birinciliğe aç. Elbette mesafenin 1500 metre olması da büyük avantaj. Bir sürpriz de buradan gelebilir. 

DİKME AĞASI

Bu grubu da geçsin artık abilerim. Son koşusu biraz kısa geldi. Ondan önce 1600'de Kuldostu'na geçildi. Yani normalde ilk ayakta da koşabilecek bir at. Bana göre aldığı AGF'yi bu grupta hak ediyor. Mesafe de 1700 metre ki tam istediği kıvamda. Lamı cimi yok, bende banko. 

OSTRAVA // CASA FIFTEEN

Ostarava hâlâ nasıl kazanamadı anlayamıyorum. Orjin onda, ahır onda, güç onda. Kahramanlar elden çıkarmadığına göre de var bir beklentileri. Casa Fifteen ilk defa koşuyor. Doğu'nun en iyi atçılarından Karekeçilerle Batı'nın önde gelenlerinden Alkaş Ekürisi'nin yarı yarıya ortak olduğu bir at. Fransa'da Grup 1 kazanmış babasının Türkiye'de koşacak ilk tayı. İçinde Singspiel barındıran annesiyle de Sinan Sertaç'ın iştahını kabartıyor. Burada hem orjinlerin hem de ekürilerin savaşı olacağa benziyor. Ostrava'yla plaseye razı da olabiliriz, Casa Fifteen'le ikramiyenin dibine de vurabiliriz. Haydi bakalım hayırlısı. 

Sinan Sertaç Elazığ Altılı Ganyan Tahminleri

2.1.8.5.4.3
7.5.1.4.2
7.6.2.9.1.4
3.6.8.9
2 DİKME AĞASI BANKO
7.13 // 9.5

86.4 TL

GİZLİ EKÜRİ, GERİ DÖNDÜ! İSTANBUL TAHMİNLERİ ŞİMDİ YARIŞAN AT'TA!

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski