08 Ekim Gizli Eküri İstanbul At Yarışı Tahminleri

 ATLI AHMET: Henüz maidenden çıkamamış olsa da şimdiye dek koştuğu yarışlardaki genel görüntüsünü beğendiğim safkan, favori olarak girdiği maiden yarışta hayal kırıklığı yaşatmıştı. Bu yarış öncesi gerçekleştirdiği 600'ü 26-40 işinde oldukça rahat bir görüntüsü vardı. Grubun tecrübeli isminin jokeyliğe yürüyen başarılı aprantisinin idaresinde maidenden çıkabilecek durumda olduğu söylenebilir.

CAGNER: Kendisi gibi tempo atlarının varlığından ötürü bugün geri planda kalmış olsa da bu koşu öncesi Ankara'da gerçekleştirdiği dereceli işleriyle dikkat çekmeyi başaran Cagner'in çoğunlukla sürpriz neticelerin çıktığı Byerley Turk'te rakiplerine direnebilecek kadar iyi durumda olduğunu düşünüyorum. 

DEMİRYILDIZ: Verdiği üç ay aranın ardından sert grupta katıldığı 1500 metre mesafeli şartlı 4 mücadelede yarışa 10 boy geç başlamasına rağmen elde beşincilik çok kıymetliydi. Geçtiğimiz yıllarda İstanbul'da Öncüpınar, Sinoplu Merve, Gülüşlü, Gurbet Ateşi ve Roman Olur gibi rakiplerini gerisinde bırakmayı başaran Demiryıldız, uzayan mesafede daha şanslı olup startta fazla oyalanmazsa kazanma adayıdır. 

MÜBARİZ: Yarış hayatının ilk koşusunda geçildiği atların tamamı koşu kazandı ve birçoğu da grup koştu. Geçen defa ise ilk startında da geçildiği Özakın gibi güçlü bir rakibe denk geldi ki o gruptaki atların birçoğu bugünkülerden iyiydi. Ekürinin birçok grup koşuda şans tanımaya başladığı ve atlarını emanet ettiği başarılı apranti Vedat Abiş'in de artık daha yakından tanıdığı bu tayla hanesine bir birincilik daha yazdırmasını bekliyorum. 

Sitemize katkıda bulunan bütün yarış sever dostlarıma teşekkür ediyorum. Şansınız bol, bahtınız açık olsun. 

Gizli Eküri İstanbul At Yarışı Tahminleri

2. ALTILI

2.4.1.5.6.7
2.1.14.3.6.7.12.11
6.2
2.6.1
3.10.6.5.8.4.7
4 MÜBARİZ BANKO

161.28 TLYorum Gönder

Daha yeni Daha eski