10 Ekim Gizli Eküri İstanbul At Yarışı TahminleriJİVAL: Prior ile ana baba bir, Nestor'la anadan kardeş olan Jival'in Ankara'daki ilk yarışında galop niyetine koştuğunu düşünüyorum ki mücadelenin hiçbir yerinde yoktu ve en geride bitirdi. Bu koşusunun ardından Ankara'da 25-52 çok rahat şeklinde dereceli bir iş gerçekleştiren Jival'in iki kardeşinin de sentetik pist performansı çok iyi. Prior'un G3, Nestor'un ise kısa vadeli birincilikleri bulunuyor. Jival de yatkın olduğu bu pistte, uygun grupta epey şanslı görünüyor. 

HARD OFF HÜSNE: Yalnızca bir kere potoyu önde geçmiş olsa da şimdiye kadar iştirak ettiği açık ve grup yarışlarda ilk üçten düşmeyen safkanın kazanması için gerekli koşullardan biri jokeyinin değişmesiydi çünkü Saadettin Boyraz kısrağa bir türlü gerekli ivmeyi doğru yerde kazandıramadı. Bu kez Halis Karataş gibi bir ustanın ellerinde Light Of Darkness gibi bir şampiyonu mağlup edebileceğini düşündüğüm ve Ankara'daki hazırlıklarını da beğendiğim kısrağı banko öneriyorum. 

ANGEL ALYA: Ankara'da bu mesafede kazanırken rakiplerini geçmenin yanı sıra yarış boyunca birçok zorluğun üstesinden gelen ve düzlükte sıkıntılı bir süreç yaşayan kısrak sonlarda kadar güçlü geldi ki rakiplerinin dayanması imkansızdı. Bugün de düşük tempoda seyretmesi muhtemel mücadelede Angel Alya'nın Ahmet Çelik engelini aşması hâlinde kazanmasını bekliyorum. Ahmet Çelik dün Sigoş'la bugün de Anadolu Edası'yla kazanacak atları katletti. Umarım burada kendisini affettirir. 

KRAL CAMUZ: İstanbul'daki KV 7 koşuda fena koşmayan safkan, ardından Grup 3 yarışta tabelanın dibinde bitirdi. Şahsen ben Bursa'da H 14 yarışta kazanmasını bekliyordum ancak o gün Onur Yıldız yarış boyunca safkana pisti gezdirdi ve üstelik sürekli iç kulvarı isteyen Kral Camuz'u dışarıya aldı. Ayrıca viraja çıkılırken Derince Geçit'ten de tampon yiyen safkan toparlanayım derken de mesafe kaybetti. Düzlük boyunca hep içeriye yatan ve jokeyinin kantarmasını kontrol etmekte zorlandığı Kral Camuz'un o gün kazanacağı yarıştan üçüncülükle ayrıldığını söylemek yerinde olur. Bu kez yeniden boş kiloyla ve denk rakipler arasında katılacağı bu koşudan birincilikle ayrılması beni şaşırtmaz. An itibarıyla %4 AGF oranına sahip olan safkan kuponlara yazılması gereken ilk isim. 

-> KARA KAMÇI İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Gizli Eküri İstanbul At Yarışı Tahminleri

2. ALTILI

5.9.11.1.12.7
9.2.6.5.4.8.3.7
8 HARD OFF HÜSNE BANKO
2.5.7.6.1.3
3 ANGEL ALYA BANKO
16.4 // 3.9.5.10.1

46.08 TL

-> SERKAN YAŞAR'IN İSTANBUL TAHMİNLERİ

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski