10 Ekim Serkan Yaşar İstanbul Altılı Ganyan Tahminleri

 


Dün Ankara'da iki altılıyı da yakalama başarısı gösterdik ve de toplamda 828 TL ikramiye aldık. İnşallah bugün de bu başarımızı sürdürürüz. 

KARASUN: Kış Masalı'yla ana baba bir kardeş olup onunla aynı stilde koşan Karasun, kariyerinin başlangıcında verdiği uzun ara sonrası pistlere döndü ve de toparlanması uzun sürdü. Ancak son iki yarışında kimliğine kavuşabilen safkan, son birinciliğinde tabiri caizse yem kenteri yaparak kazandı. Üstelik iki galibiyetinde de güçlü rakiplerini gerisinde bıraktı. Bugün de sert rakipleri olmasına karşın çoğu için mesafenin bir dezavantaj oluşturabileceğini düşünüyorum. Bu da Karasun için avantaj. 

ANADOLU EDASI: Aramızdan erken ayrılan sınıf safkan Romanı Kalibre ile ana baba bir kardeş olan Anadolu Edası, yarış hayatının ilk koşusunda Kurtellerin güçlü tayı Winter Sunshine'a mağlup oldu. O gün iyi bir start çıkışı alamayınca doğru yeri tutamayan, hatta kardeşi gibi yarışı sürüklemesini beklediğim ancak beni yanıltan Anadolu Edası, bu defa sınıfına yakışır bir yarış yaparak hanesine ilk birinciliği yazdıracaktır. 

BRAVE GLADIATOR: Gruptaki safkanların hepsi öne yakın koşan ya da geride bekleyip sprint atan safkanlar. Bu da tempo vermeyi seven Brave Gladiator için çok büyük bir şans. İkinci olduğu yarışta İce Breaker'a geçilirken Halis Karataş yüksek tempolara çıkmış, 1000'i de 1.00 ile geçmişti. Bu kez daha temkinli giderek düzlüğe nefesli çıkacağını ve de geriden gelenlere direnebileceğini düşünüyorum. 

LIGHT OF DARKNESS: Kazandığı bir koşu sonrası Özcan Yıldırım, Türkiye'de geçebilecek bir dişinin olmadığını söylemişti. Gerçekten de o koşu sonrası ülkemizde kaybettiği tek mücadelede jokeyinin aşırı güveninin kurbanı oldu. Gereksiz bulduğum bir yurt dışı denemesinin ardından yeniden yurda dönerek ayağının tozuyla G3 İstanbul Koşusu'nu kazanan kısrağın bugün de yarışın en iddialı ismi olduğu söylenebilir. 

ANGEL ALYA: Ankara'da kazandığı koşuda viraj dönülürken gerilerde olan ve de düzlüğe çıkılırken yol bulmakta zorlanan kısrak, önü açıldıktan sonra muhteşem bir sprintle rakiplerini avlamayı başarmıştı. Bugün Ahmet Çelik'in hem Polpoo'dan hem de Çakırlar'dan inerek bindiği Angel Alya için koşunun gidişatı da lehine olacak gibi görünüyor. Öne düşmeye istekli bir ismin mevcutta olmaması temponun düşük kalacağının bir göstergesi ki bunun Angel Alya'nın çok işine geleceğini düşünüyorum. 

Sitemizin devamlılığı ve büyüyüp gelişmesi için bizlere destek olmayı ihmal etmeyen bütün yarışseverlere teşekkür ederim. Hepinize bol şans diliyorum. 

-> GİZLİ EKÜRİ İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Not: Şablon, çim piste göre hazırlanmıştır. Değişiklik olması durumunda tekrar kontrol ediniz. 

Serkan Yaşar İstanbul Altılı Ganyan Tahminleri

1. ALTILI

3.2.8.7.10
1 ANADOLU EDASI BANKO
1.2.6.4
9.5.11.2.3.1
9.5.7.2.8.6.4.3
9.8

153.6 TL

2. ALTILI

9.5.11.2.3.1
9.5.7.2.8.6.4.3
9.8
2.5.1.6
3 ANGEL ALYA BANKO
4.3.5.16.12

153.6 TL

TIKLA --> KARA KAMÇI İSTANBUL TAHMİNLERİ

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski